کدخبر : 12003

در حالی فرماندار شهرستان کردکوی اعلام کرده است که جسد «سها رضانژاد» پس از ۲۸ روز در ارتفاعات جهان نما کردکوی پیدا شده که رییس کل دادگستری گلستان خبر داد: جسد پیدا شده در جهان نما هنوز احراز هویت نشده است.

سها رضانژاد دختری که چند وقت پیش ناپدید شد . جست و جو های زیادی برای پیدا کردن سها رضانژاد انجام شد ولی فایده ای نداشت . حتی در فضای مجازی عکس سها رضانژاد دست به دست می شد . جزئیات جدید از پیدا شدن جسد سها رضانژاد را در ادامه می خوانید :  در حالی فرماندار شهرستان کردکوی اعلام کرده است که جسد «سها رضانژاد» پس از ۲۸ روز در ارتفاعات جهان نما کردکوی پیدا شده که رییس کل دادگستری گلستان خبر داد: جسد پیدا شده در جهان نما هنوز احراز هویت نشده است.

 

خبرداغ : ماهچهره خلیلی درگذشت + بیوگرافی و علت مرگ

 

ابراهیم قدمنان؛ فرماندار شهرستان کردکوی به «تسنیم» گفت: پیکر بی جان «سها رضانژاد» دختر گمشده در ارتفاعات جهان نما کردکوی پس از 28 روز توسط نیروهای هلال احمر پیدا شد.

 

4476733

 

وی افزود: پیکر بی‌جان وی پایین پرتگاهی در نزدیکی مکانی که این گروه طبیعت گردی مستقر بود پیدا شد و پلیس آگاهی در حال بررسی روی جزئیات این حادثه است.

 

سها رضانژاد، دختر 27 ساله که به همراه یک گروه طبیعت گردی از تهران به ارتفاعات جهان نما کردکوی در استان گلستان رفته بود از صبح جمعه 20 تیرماه گم شده بود.

 

جسد پیدا شده در جهان نما هنوز احراز هویت نشده است

رییس کل دادگستری گلستان از کشف جسد یک زن در مناطق صعب العبور کوهستانی شهرستان کردکوی خبر داد.

هادی هاشمیان ظهر جمعه در خصوص جنازه پیدا شده در جهان نما به خبرنگار «مهر» گفت: یک جسد لحظاتی قبل توسط تیم جستجوی هلال احمر در مناطق صعب العبور کوهستانی شهرستان کردکوی کشف شده و در حال انتقال آن هستند.

 

وی افزود: در حال حاضر خانواده سها رضانژاد در شهرستان کردکوی مستقر بوده و پس از انتقال جسد و انجام تشریفات قانونی، هویت جسد کشف شده مشخص شود.

 

هاشمیان در پایان با تاکید بر اینکه در خصوص هویت جسد کشف شده نمی توان گمانه زنی کرد، گفت: محل کشف جسد، نسبت به محلی که خانوم سها رضانژاد در آن کمپ زده بودند، فاصله دارد و احراز هویت و علت مرگ پس از انتقال جسد به پزشکی قانونی امکان پذیر است.

 

 

تسنیم 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه