کدخبر : 12328

مرد معتاد که در جدال خانوادگی برادرش را کشته بود ، در حالی در دادگاه محاکمه می شود که اولیای دم برای وی حکم قصاص خواسته‌اند.

 عصر هجدهم اسفند ماه سال ۹۷ پیکر نیمه جان مرد جوانی به نام شاپور به  بیمارستان امام سجاد شهریار  منتقل شد. وی که چاقو خورده بود تحت عمل جراحی قرار گرفت اما تلاش  پزشکان  برای نجات وی بی نتیجه ماند و شاپور روی تخت بیمارستان تسلیم مرگ شد.

 

خبرداغ : عصرجدید | حادثه عجیب در عصرجدید + فیلم بدون سانسور

 

 

زن جوانی که به همراه چند نفر از بستگانش وی را به  بیمارستان  رسانده بود به ماموران گفت: شاپور برادر شوهرش است که در درگیری خانوادگی با شوهر ۴۰ ساله اش به نام داوود کشته شده است. پلیس به ردیابی داوود پرداخت اما نشانی از وی به دست نیاورد.

 

همسر داوود در بازجویی های بعدی به پلیس گفت: شوهرم از سال ها قبل به دام  اعتیاد  افتاد و زندگیمان سیاه شد . او مدتی بود تصادف کرده و خانه نشین شده بود. پایش در گچ بود که من به همراه فرزندم و برادر شوهرم به خرید رفتیم. وقتی از خرید به خانه برگشتیم شوهرم و یکی از دوستانش به نام پیمان مشغول مصرف مواد مخدر بودند. برادر شوهرم با دیدن آنها عصبانی شد و آنها با هم درگیر شدند.

 

وی ادامه داد: برادر شوهرم به روی شوهرم چاقو کشید اما شوهرم چاقو را از دستش گرفت و یک ضربه به سینه برادر شوهرم زد و به همراه دوستش فرار کرد.

 

 

اعتراف به قتل برادر در دادگاه

دو هفته از این ماجرا گذشته بود که داوود با پای خودش به پلیس  شهریار  رفت و خودش را معرفی کرد . وی گفت :در این مدت در یکی از باغ های شهریار پنهان بوده است.

 

داوود در تشریح جزئیات قتل برادرش گفت : سالها بود که  معتاد  بودم و همین موضوع باعث درگیری من و همسرم و همه اعضای خانواده ام شده بود.

 

برادر کشی در تهران رخ داد

آخرین بار وقتی همسرم و برادر شوهر به خانه مان در منطقه  وحیدیه شهریار آ مدند و من و دوستم را در حال مصرف  مواد مخدر  دیدند ، سر این موضوع با هم درگیر شدیم . برادرم می‌گفت من لیاقت این زندگی را ندارم و مستحق مرگ هستم. برادرم عصایم را برداشت و چندین ضربه به پای شکسته ام زد .

 

 

به همین خاطر از عصبانیت گلدانی را شکستم. من از آشپزخانه  چاقو  برداشتم تا برادرم را تهدید کنم. اما برادرم گفت می ‌خواهد مرا بکشد تا خانواده ام برای همیشه خلاص شوند .وقتی درگیری میان ما بالا گرفت چاقو را از دستش گرفتم و یک ضربه به سینه برادرم زدم. شاپور روی زمین افتاده بود که ترسیدم و به همراه دوستم از خانه فرار کردم. من در این مدت چند بار با مادرم تماس گرفتم.

 

 

او با من صحبت کرد و مرا راضی کرد تا خودم را به پلیس معرفی کنم .من  از قتل  برادرم پشیمان هستم.

 

به دنبال اعتراف های این مرد و بازسازی صحنه جرم برای وی کیفرخواست صادر و پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد تا وی در دادگاه محاکمه شود. این در حالی است که مادر وی از طرف خودش و نوه ۱۱ ماهه برای او  حکم قصاص  خواسته است.

 

منبع : رکنا 

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  بانک و بیمه
  اقتصاد کلان و بودجه
  صنعت و انرژی
  بورس و بازار سهام
  طلا و ارز
  بازار مسکن و راه
  بازار خودرو
  اجتماعی
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه