کدخبر : 12462

زنی جوان که برای دیدن دوستش به خارج از کشور رفته بود در مرز مکزیک به طرز وحشتناکی از سوی یک مرد مورد تجاوز قرار گرفت و به قتل رسید.

تجاوز علل گوناگونی دارد . تجاوز در جامعه امری زشت است . تجاوز زندگی قربانی را تباه می کند . جزئیات یک تجاوز عجیب را در ادامه می خوانید :

 

 

خواهر این زن 23 ساله آمریکایی که در مرز مکزیک به طرز هولناکی مورد  تجاوز  قرار گرفت ، پوست سرش کنده و دندان هایش کشیده شد و به  قتل  رسید در خصوص مرگ خواهرش و چگونگی دستگیری قاتل او با یک روزنامه آمریکایی صحبت کرد.

به گفته خواهر مقتول ، تاکنون او و خانواده اش که دو کودک دارد و حالا دیگر مادری ندارند سعی بر این داشتند تا جنازه زن جوان را به کشور خود برگردانند و به خاک بسپارند اما این اجازه داده نشده و تحقیقات در پرونده  قتل  این زن همچنان ادامه دارد.

 

 

قتل زن جوان در مرز مکزیک (3)

 

قتل یک زن در مرز مکزیک

در پی  قتل  مادر دو کودک و کشف جسدش از سوی ماموران پلیس با تحقیقات تیم جنایی مرد خالکوبی که چندسال سابقه  آزار و اذیت  و   تجاوز  به زنان را داشته و به عنوان  مجرم جنسی  به زندان افتاده بود به جرم  قتل  این زن دستگیر شد.

 

رد پای مرد خالکوبی در پرونده قتل دردناک زن 23 ساله

قتل زن جوان در مرز مکزیک (1)

 

در تحقیقات پلیس مشخص شد که متهم زمانی که از زندان برای مدت کوتاهی آزاد شده بود برای  سرقت  پول و جواهرات مقتول به سراغش رفته و پس از درگیری و   ضرب و شتم  او را مورد  تجاوز  قرار داده و به  قتل  رسانده است.

 

در جریان اعترافات متهم پرونده دیگری برای وی گشوده شد که در حال حاضر رسیدگی به آن آغاز شده است

منبع : رکنا 

 

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  بانک و بیمه
  اقتصاد کلان و بودجه
  صنعت و انرژی
  بورس و بازار سهام
  طلا و ارز
  بازار مسکن و راه
  بازار خودرو
  اجتماعی
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه