کدخبر : 14670

امروزه با کمک تکنولوژی بسیاری از زیرساخت‌های تجاری دچار تحولات بنیادین شده است، در همین راستا بازار عمده‌فروشی نیز از فضای سنتی به فضای دیجیتال در حال کوچ است.

تا امروز بسیاری از دارندگان فروشگاه‌های لباس برای خرید لباس عمده مجبور بودند زمان زیادی صرف عبور و مرور شهری کنند و بعد از آن زمان بیشتری را صرف گشت‌وگذار بین عمده‌فروشان لباس برای تهیه لباس مورد نظرشان می‌کردند. خرید عمده در بازار مشکلاتی با خود به همراه دارد، برای مثال اگر کسی برای خرید مانتو عمده بخواهد به صورت حضوری به بازار مراجعه کند، به دلیل تنوع بالای مانتو قادر نخواهد بود تمام مدل‌های مانتو را پیدا و مشاهده کنند.

همچنین امکان مقایسه قیمت در مراجعه حضوری برای خریداران ممکن نیست و شاید دو کالا با یک کیفیت و یک برند توسط دو عمده‌فروش با قیمت ها مختلفی فروخته شود.بنابرین وجود مکانی برای مقایسه کیفیت و قیمت لباس‌ها بیش از پیش جلب توجه می‌کند.

فروش عمده لباس توسط صدها عمده‌فروش

اگر قصد خرید عمده لباس دارید، سایت سرصبح به عنوان بستری برای ارتباط خریداران و عمده‌فروشان،  با گردهم آوردن صدها عمده‌فروش و واردکننده ، فرصتی برای خریداران فراهم کرده است که بدون نیاز به مراجعه حضوری ، فقط با مراجعه به سایت به صدها عمده‌فروش راحت و سریع دسترسی داشته باشند.

بسیاری از تولیدکنندگان و فروشندگان در سایت سرصبح آخرین تولیدات و محصولات خود را به همراه توضیحی از محصول و قیمت آن درج می‌کنند.فروشندگان، فروش عمده هودی دخترانه ، شومیز عمده یا هر لباس دیگری را در سایت سرصبح تجربه می‌کنند و  خریداران از هرجای ایران می‌توانند بدون پیمودن حتی یک کیلومتر راه، بازار لباس عمده را در موبایل یا کامیپوتر خود داشته باشند!

 

مزایای عمده فروشی اینترنتی چیست؟

خرید عمده اینترنتی مزایا و معایبی دارد، از مزایای خرید عمده اینترنتی می‌توان به صرفه‌جویی در زمان و هزینه عبور و مرور اشاره کرد.

با خرید یا فروش عمده اینترنتی بسیاری از رفت‌وآمدهای شهری حذف می‌شود و این باعث کاهش آلایندگی هوا و همچنین صرفه‌جویی در زمان و هزینه می‌شود.

در خرید عمده اینترنتی براحتی می‌توانید به بسیاری از مدل‌های لباس در یکجا دسترسی داشته باشید و محصولات را براحتی با یکدیگر مقایسه کنید.

در خرید اینترنتی عمده ، خریداران نظرات خود را زیر هر محصول درج می‌کنند و خریداران جدید با بررسی نظرات دیگران متوجه کیفیت محصول می‌شوند. همچنین اگر تجربه خرید عمده از یک فروشنده را نداشته باشید و نمی‌دانید کار کردن با فروشنده چگونه خواهد بود، با مراجعه به نظرات می‌توانید از کیفیت و پاسخگویی فروشنده مطلع شوید.

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  بانک و بیمه
  اقتصاد کلان و بودجه
  صنعت و انرژی
  بورس و بازار سهام
  طلا و ارز
  بازار مسکن و راه
  بازار خودرو
  اجتماعی
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه