کدخبر : 15266

عامل انتشار ویدئوی آزار جنسی 2 کودک فال‌فروش روانه زندان اوین شد.

پسر جوانی که چند روز پیش به اتهام انتشار فیلمی غیراخلاقی از ۲ کودک فال‌فروش در یکی از خیابان‌های تهران دستگیر شد، با صدور قرار مجرمیت به‌زودی در دادگاه محاکمه خواهد شد.


چند روز قبل فیلمی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که در آن مرد جوانی داخل خودرو نشسته و با دوستانش برای تمسخر و سرگرمی، ۲ کودک فال‌فروش را وادار به حرکات ناشایست می‌کند.

 


خبرداغ : اولین فیلم بدون لباس ریحانه پارسا منتشر شد + فیلم +18


 پس از انتشار این فیلم و واکنش‌های زیادی که در فضای مجازی به دنبال داشت، پلیس فتا این فرد را شناسایی و دستگیر کرد. این مرد جوان به دستور روح‌الله رضاپور گتابی، بازپرس شعبه سوم دادسرای امنیت تهران بازداشت شد.


وی در بازجویی‌ها گفت: سوار بر خودروام در حال عبور از خیابان بودم که دو کودک فال فروش را دیدم. دوستانم که داخل خودرو بودند، گفتند این دو کودک را اذیت کنیم و من هم که تحت تأثیر حرف‌هایشان قرار گرفته بودم، با آنها همراه شدم. این کار را از روی تفریح و سرگرمی انجام دادم و انگیزه دیگری نداشتیم.


متهم درباره علت انتشار فیلم در فضای مجازی گفت: وقتی فیلم را در استوری صفحه اینستاگرامم منتشر کردم، فقط می‌خواستم دوستانم آن فیلم را ببینند. اما وقتی فیلم منتشر شد، تازه متوجه اشتباهم شدم و سریع آن را پاک کردم. الان هم از کاری که کرده‌ام، پشیمانم.


متهم به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای امنیت به اتهام کودک‌آزاری و انتشار تصاویر مستهجن به زندان اوین منتقل شد. با صدور قرار جلب به دادرسی از سوی بازپرس پرونده، «س.خ» به‌زودی در دادگاه پای میز محاکمه خواهد رفت

 

مبنع : رکنا 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه