کدخبر : 17234

شبکه رادیویی تهران در برنامه«گفتاورد» امروز به صدور حکم تاریخی امام خمینی(ره) درباره سلمان رشدی اختصاص یافته است.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از روابط عمومی رادیو تهران؛ «گفتاورد» برنامه ای گفتگو محور از شبکه رادیویی تهران که به بحث و گفتگو پیرامون موضوع های روز می پردازد. این برنامه روزهای زوج از ساعت 12:20 دقیقه روی موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز می رود.

برنامه گفتاورد امروز (دوشنبه 27 بهمن) به مناسبت سالگرد حکم تاریخی امام خمینی(ره) علیه سلمان رشدی با حضور حجت الاسلام شاه محمدی کارشناس مذهبی و دکتر رضا امانی عضو هیئت علمی دانشگاه معارف قرآن کریم پخش خواهد شد.

"آیات شیطانی، رمانی توهین‌آمیز نسبت به پیامبر اعظم(ص) و قرآن است که توسط سلمان رشدی، نویسنده هندی‌الاصل بریتانیایی نوشته شد. انتشار رمان آیات شیطانی در مهر ۱۳۶۷، اعتراضات فراوانی از سوی مسلمانان، مسیحیان و یهودیان برانگیخت. مسلمانان در کشورهایی از جمله پاکستان، کانادا، مصر و هند ضمن برگزاری تجمعاتی علیه سلمان رشدی و کتابش، برخی از کتابفروشی‌های توزیع‌کننده کتاب را به آتش کشیدند."

 تحلیل فضای کسب و کار

گفتنی است؛ تحلیل فضای کسب و کار (بازار مشتریان) موضوع روز چهارشنبه 29 بهمن از برنامه گفتاورد که با حضور سید مازیار علوی دبیر علمی فراکسیون کارآفرینان مجلس شورای اسلامی، مدرس دانشگاه و عضو رسمی انجمن علمی نوآوری و کارآفرینی ایران روی آنتن می رود.

برنامه گفتاورد کاری از گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران که به تهیه کنندگی ساناز باقری و با حضور دکتر امیر دبیری مهر، سردبیر و کارشناس مجری برنامه روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه پخش خواهد شد.

علاقمندان می توانند این برنامه را در روزهای فرد، در همین ساعت به صورت تکرار بشنوند.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبکه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید. در محدوده استان تهران از طریق موج اف.ام ردیف ۹۴ مگاهرتز و ای.ام ردیف ۱۳۳۲ کیلوهرتز شنونده ما باشید.

همچنین شنوندگان از سرتاسر کشور هم می توانند شبکه رادیویی تهران را از طریق گیرنده های دیجیتال(ست تاپ باکس) دریافت کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه