فال و طالع بینی روزانه

کدخبر : 21175

فال روزانتو اینجا بخون...

به گزارش شمانیوز: فال و پیشگویی آینده یک باور خرافی است و بنیان علمی یا اعتقادی ندارد. این مطلب نیز جنبه سرگرمی داشته و نباید برای تصمیم گیری به آن استناد کنید.

 

 

فال روزانه در روز 29 تیر 1400 برای متولدین فروردین ماه

یک احساس هیجان و بیقراری دارد از درون شما می جوشد و شما را به جلو می راند تا قدم هایتان را تندتر کرده و کارها را زودتر از آن چیزی که برایشان برنامه ریزی کرده بودید پیش ببرید. اگر می خواهید هر آنچه که دلتان می خواهد را به انجام برسانید این انرژی مضاعف را با اراده ی محکم خود ترکیب کنید و دیگر هیچ چیزی نخواهد توانست جلویتان را بگیرد. اگر از شرایط فعلی خود راضی نیستید دیگران را به خاطر آنچه برایتان پیش آمده است سرزنش نکنید. هیچ کس نمی داند در آینده چه چیزی پیش خواهد آمد و چه پیچ و تاب هایی ممکن است در راه وجود داشته باشند. قطعا عزیزانتان جز خیر و صلاح شما چیزی نمی خواهند.

فال روزانه در روز 29 تیر 1400 برای متولدین اردیبهشت ماه

امروز کمی محتاط و درونگرا شده اید، مخصوصا اگر پای مسائل عاطفی و احساساتتان در میان باشد. به آنچه حس ششمتان به شما می گوید اعتماد کنید و مطمئن باشید که تردید و دودلی شما حتما دلیلی دارد که خودتان هنوز از آن آگاه نیستید! گاهی لازم است سرعتمان را کم کنیم و راهی که داریم می رویم را مورد بررسی قرار دهیم. فقط باید مواظب باشید که این وضعت حالت پایدار به خود نگیرد و در مرحله ی تردید باقی نمانید و خیلی زود از آن بگذرید. امروز مواظب این که با چه کسی هم کلام می شوید باشید و از بحث کردن با آدم احمق خودداری کنید چون او شما را در حد خودش پایین خواهد آورد!

فال روزانه در روز 29 تیر 1400 برای متولدین خرداد ماه

امروز سعی کنید کنترل چیزهایی که سد راهتان شده اند را در دست بگیرید. شاید احساس کنید که امروز یک چیزی دارد شما را از رسیدن به جایی که می خواهید و انجام دادن کارهایی که قصدشان را دارید باز می دارد. تمام تلاش خودتان را بکنید تا احساساتتان را به ثبات رسانده و آرام باشید. صحبت کردن با افرادی که از شما بزرگتر یا عاقلتر هستند امروز تکلیف خیلی چیزها را برای شما روشن خواهد کرد و آگاهی شما را بالاتر خواهد برد. به توصیه های افرادی که در شرایط مشابهی قرار داشته اند گوش کنید. امروز به همسرتان نشان بدهید که حواستان به کارهایش هست و زحمات او را می بینید، این کار زحمتی برای شما ندارد، اما روز او را خواهد ساخت.

فال روزانه در روز 29 تیر 1400 برای متولدین تیر ماه

امروز در بیان احساسات خود دقت و احتیاط بیشتری به خرج بدهید و در نظر داشته باشید که هر چقدر کمتر حرف بزنید طرف مقابلتان راحت تر می تواند به احساستان پی ببرد. لزومی ندارد که برای ابراز احساسات خود سر و صدای بیهوده به راه بیندازید، اجازه بدهید بی آن که زیاده روی کنید عملتان نشان دهنده ی آنچه در قلبتان می گذرد باشد. کم حرف بزنید، اما حرف هایی بزنید که با معنی باشند. خیالتان راحت باشد، شما قادر خواهید بود با نگاه خود طرف مقابلتان را هیپنوتیزم کنید و هیچ راه فراری برای او نگذارید! با پشت گوش انداختن کارهایی که در خانه باید انجام دهید خانواده تان را به جان خودتان نیندازید!

فال روزانه در روز 29 تیر 1400 برای متولدین مرداد ماه

امروز هیچ وقتی برای مکالمات بیهوده ندارید و دلتان نمی خواهد به هیچ کس اجازه بدهید از مهربانی شما سوء استفاده کند، اما باید مواظب باشید دیگران را برای کاری که نکرده اند مورد محاکمه قرار ندهید. پیش از هر کس دیگری این خود شما هستید که باید برای خودتان، وقتتان و داشته هایتان ارزش قائل شوید. شما به طور کلی روحیه ای ماجراجو، عاشق آزادی و پرانرژی دارید، اما امروز به ویژه در رابطه با مسائل عاطفی حال و هوایی محزون و افسرده به خود گرفته اید. این برخورد با عشق و احساسات سبک همیشگی شما نیست، اما به احتمال زیاد به این نتیجه خواهید رسید که در شرایط ممکن بهترین گزینه ی ممکن برای شما خواهد بود.

فال روزانه در روز 29 تیر 1400 برای متولدین شهریور ماه

شما نباید تمام جزئیات شرایط فعلی خود را مورد تجزیه و تحلیل های پیچیده قرار دهید، به ویژه در مورد مسائل عاطفی و احساساتتان چنین کاری می تواند اشتباه محض باشد. با این کار ممکن است شما بر اساس شواهد بی اهمیت نتیجه گیری های خنده داری کنید که خودتان هم بعدا از آنها پشیمان خواهید شد. به خاطر چیزهایی که از صحت آنها مطمئن نیستید آرامش خودتان را به هم نزنید. به جای گیر دادن به چیزهای بی اهمیت کمی بیشتر روی اعتماد به نفس خودتان کار کنید. اگر احساس می کنید انرژی و انگیزه ی همیشگیتان را ندارید به خودتان یادآوری کنید که هیچ گاه برای انتخاب یک هدف جدید و تلاش برای رسیدن به آن دیر نیست.

فال روزانه در روز 29 تیر 1400 برای متولدین مهر ماه

امروز ممکن است در روابط عاطفی خود در یک مخمصه ی اساسی گیر کنید. طرف مقابلتان از شما تقاضا دارد که رابطه ی خود را پیش برده و جدی تر کنید، اما شما نمی دانید چه جوابی به این درخواست او باید بدهید. شاید رها کردن آن احساس خوشایند آزادی که تا کنون داشته اید برای شما دشوار باشد، اما باید این را هم در نظر داشته باشید که در مقابل چه چیزهایی به دست خواهید آورد. به خودتان این فرصت را بدهید که طعم یک رابطه ی عاطفی جدی و پایدار را بچشید. اگر چیزی را گم کرده اید به جای مقصر دانستن دیگران بهتر است اشتباه خودتان را بپذیرید، همه ی ما گاهی اشتباه می کنیم و شما هم استثنا نیستید.

فال روزانه در روز 29 تیر 1400 برای متولدین آبان ماه

امروز جنبه ی حساس و رمانتیک وجود شما زنده شده است و اگر مجرد باشید نیاز شدیدی به پیدا کردن یک همراه و همسفر احساس خواهید کرد. شما با وسواسی بیشتر از همیشه به دنبال رفیق راه خود می گردید و به هر کسی رضایت نخواهید داد. شما به کسی نیاز دارید که نگاهش به زندگی، احساساتش و افکارش شبیه به شما باشد، به راحتی تسلیم نشوید و تا زمانی که عشق رویاهایتان را نیافته اید کوتاه نیایید. امروز سر یک دو راهی قرار گرفته اید و باید در مورد موضوعی تصمیم گیری کنید. درست است که گاهی باید به حرف دلتان گوش کنید، اما امروز روز قیام کردن و تغییر دادن همه چیز نیست، به حرف عقل و منطقتان گوش کنید.

فال روزانه در روز 29 تیر 1400 برای متولدین آذر ماه

امروز در روابط عاطفی شما تنش هایی به وجود خواهند آمد که راه فراری از آنها وجود ندارد. شما مسئولیت ها و کارهایی به عهده دارید که به شما اجازه نمی دهند که با طرف مقابلتان به اندازه ای که از شما انتظار دارد وقت بگذرانید و این موضوع باعث نارضایتی او خواهد شد. سعی کنید راه چاره ای پیدا کرده و بین کارهایی که باید انجام دهید و زمانی که با عشقتان می گذرانید تعادل را برقرار کنید، در غیر این صورت این دلخوری تا چند روز طول خواهد کشید. اگر در کارهایی که امروز باید انجام دهید گره ای به وجود آمد به جای این که یک راست به سراغ دندان هایتان بروید بهتر است برای باز کردن آن به یک دست توانا پناه ببرید.

فال روزانه در روز 29 تیر 1400 برای متولدین دی ماه

شما امروز بیش از هر زمان دیگری نگران گذشت زمان هستید و در مرحله ای از زندگیتان قرار گرفته اید که از محدود بودن مدت زندگی انسان ها و اینکه باید از آن بیشترین بهره ی ممکن را برد آگاه شده اید. به جای این که اجازه بدهید این آگاهی باعث نگرانی شما بشود، سعی کنید از زمانتان بهترین استفاده را بکنید و کارهایی را انجام دهید که واقعا از آنها لذت می برید و وقتتان را با افرادی بگذرانید که برایتان عزیز هستند و به شما احساس خوب امنیت و آرامش را هدیه می کنند. امروز ممکن است ایده های بسیار هیجان انگیزی به ذهنتان برسند، اما بهتر است در مورد آنها منطقی فکر کنید چون در عملی کردن آنها شانس زیادی نخواهید داشت.

فال روزانه در روز 29 تیر 1400 برای متولدین بهمن ماه

آیا برای متعهد شدن نسبت به شخصی که دوست دارید آماده اید؟ امروز روابط عاطفی شما حالت جدیتری به خود گرفته اند و به نظر می رسد که اوضاع به رسیدگی شما نیاز دارد. این که نسبت به یک نفر متعهد شوید ممکن است برای شما سخت باشد، چون آزادیتان برایتان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و شما نگران هستید که این تعهد آن را از شما بگیرد. دلتان بخواهد یا نخواهد شما باید این شرایط را بپذیرید و به خاطر شخصی که دوست دارید گاهی خودتان و خواسته هایتان را قربانی کنید، اما باید ببینید طرف مقابلتان آیا واقعا آنقدر برایتان اهمیت دارد که بخواهید این از خود گذشتگی را بکنید؟

فال روزانه در روز 29 تیر 1400 برای متولدین اسفند ماه

امروز اوضاع در روابط عاطفی شما بر وفق مرادتان خواهد بود. اکنون زمانی فوق العاده برای پیش بردن رابطه تان و محکمتر کردن آن می تواند باشد، اما شما نگاه دقیق تر و جدی تری نسبت به این مسئله پیدا کرده اید و سؤال هایی در ذهنتان به وجود آمده اند که پیش از جدی تر کردن رابطه تان باید جواب آنها را پیدا کنید. اگر هنوز مجرد هستید از امروز استفاده کنید، چون اطرافیانتان جذابیت خاصی در شما احساس می کنند که نمی شود به روی آن چشم بست. برنامه هایی که برای امروزتان داشته اید حتی اگر به همان ترتیبی که خودتان دلتان می خواسته است پیش بروند هم با تصویری که در ذهنتان داشته اید و انتظاراتتان فاصله ی زیادی خواهند داشت.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر: