کدخبر : 2352

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در واکنش به تهدید رئیس جمهور آمریکا مبنی بر حمله به ۵۲ نقطه ایران گفت: اگر آنها بخواهند ۵۲ نقطه ایران را بزنند ما به تعداد آیات قرآن مناطق آنها را خواهیم زد. اگر آنها مراکز فرهنگی ما را هدف قرار دهند ما نیز ناوها و پایگاه‌هایشان را می‌زنیم.

به گزارش رصداقتصادی به نقل از ایسنا: رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در واکنش به تهدید رئیس جمهور آمریکا مبنی بر حمله به ۵۲ نقطه ایران گفت: اگر آنها بخواهند ۵۲ نقطه ایران را بزنند ما به تعداد آیات قرآن مناطق آنها را خواهیم زد. اگر آنها مراکز فرهنگی ما را هدف قرار دهند ما نیز ناوها و پایگاه‌هایشان را می‌زنیم.

 

حجت الاسلام مجتبی ذوالنور اظهار کرد: خرسی در فلان کوه تخم گذاری کرده گفتند خرس تخم گذار نیست گفتند هر چه از آن دم بریده بگویید بر می‌آید. از قدیم گفتن با گاو درگیر نشوید چون هیکل و شاخ دارد اما عقل ندارد، بی عقلی و بی شعوری ترامپ ممکن است او را وادار کند دست به هر کاری بزند. اما این طور نیست که دست جمهوری اسلامی بسته باشد. مطمئن باشید ما به آنها آسیب زیادی خواهیم زد.

 

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: اگر آنها بخواهند ۵۲ نقطه ما را بزنند ما از آنها به تعداد آیات قرآن سیبل داریم و به تعداد ۱۲۴ هزار پیغمبر ، ۱۲۴هزار نفر از آنها را می‌زنیم و هدف قرار می‌دهیم. امروز عمده قوای آنها در منطقه زیر سیبل و آتش ما است. از ۳۶ پایگاهی که آمریکایی ها در منطقه دارند یعنی بحرین به عنوان نزدیک‌ترین پایگاه و جزیره دیه گو گارسیا در اقیانوس هند به عنوان دورترین پایگاه همه در برد موشک‌های ما قرار دارند. آنها نمی‌توانند عمده قوایشان را هم از منطقه خارج کنند.

 

ذوالنور با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر این که زمان بزن در رو تمام شده است، گفت: اگر آنها بزنند ما پاسخ قاطع‌تر و پشیمان‌کننده‌تری خواهیم داد و مقابله می‌کنیم. اگر آنها مراکز فرهنگی ما را بزنند ما پایگاه‌ها و ناوهایشان را می‌زنیم. یقینا آتش خشم فرزندان ملت و پیروان حاج قاسم سلیمانی آتشی خواهد بود که آنها را در پشیمانی‌شان خواهد سوزاند.

 

وی در تحلیلی از رفتار ترامپ قبل و بعد از شهادت سردار سلیمانی گفت:‌ ترامپ می‌داند چه اقدامی انجام می‌دهد چون او به این کار برای دوری از استیضاح و انتخابات نیاز داشت. او روانشناسی مردم آمریکا را این طور تشخیص داد که اگر اوضاع بحرانی شود و آمریکا در تهدید قرار گیرد ممکن است آنها از برخورد با رئیس جمهورشان پشیمان شوند. لذا برای نجات خودش این کار را کرد. اما نمی‌داند که مردم آمریکا قول‌های ترامپ را یادشان نرفته که می‌گفت به جنگ‌های ویرانگر طولانی در منطقه پایان می‌دهد اگر ترامپ بخواهد وارد جنگ فرسایشی شود از پیش سازنده انتخابات تلقی می‌شود پس کاملا مسیر را اشتباه گرفته و یقینا پشیمان خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

 • ناشناس
  0

  ما به فضل خداوند باید انتقام بگیریم،تا برای همیشه ادب شوند،زمان،زمان مصالحه نیست،زمان،،زمان حفظ عزت و اقتدار است.

 • ناشناس
  1

  اقتدار کشور تا کنون با تدبیر به دست آمده، بهترین تدبیر را به یاری حق بگیرید

 • ناشناس
  0

  پایگاه کافی نیست.کاخ سفید کاخ سفید باید زده شود

 • ناشناس
  0

  به امید نابودی کاخ سفید ونابودی ترامپ ظالم

 • لعنت بر دونالد ترامپ
  0

  ماشالاه انشاالاه میزنیمشون

 • ناشناس
  0

  رجزخوانی فایده ای ندارد.مردم منتظر عمل هستند.

 • لعنت بر دونالد ترامپ
  0

  ماشاالاه پاسخ داندان شکن به این میگن انشاالاه حق حاجی رو میگیریم

 • سلیمانی
  0

  ترامپ تودیگه بامردم ایران درافتادی بدجورمنتظرانتقام باش قماربازماازمرگ نمیترسیم منتظرباش اشغال

 • ناشناس
  0

  آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند ایران پراز شیر مردانی مانند حاج قاسم سلیمانی بزرگ دارد

 • ناشناس
  0

  باید انتقام بگیریم

 • سالار
  0

  باید انتقام بگیریم

 • ناشناس
  0

  به یاری خداوند متعال کاخ سفید را کاخ سیاه میکنیم

‍‍‍
روی خط رسانه