اخبار حوادث | اخبار حوادث روزانه | اخبار حوادث مهم

اخبار حوادث | تصادف مرگبار پراید در اصفهان | 3 کشته و دو مجروح در تصادف پراید

کدخبر : 32055

بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پراید و برخورد با حفاظ‌های جاده در محور اصفهان به تهران قبل از پلیس راه بامداد یکشنبه سه نفر جان باختند و ۲ نفر دیگر مصدوم شدند.

اخبار حوادث: مرد میانسال که به نگهداری گربه‌های خیابانی از سوی دختر همسایه اعتراض داشت، بعد از اینکه دختر جوان و مادرش را با ضربات چاقو مجروح کرد، به زندگی خود پایان داد.

اخبار حوادث: با اعلام این خبر بازپرس کشیک قتل و تیم بررسی صحنه جرم راهی محل حادثه که ساختمانی 4 طبقه بود شدند. مأموران به محض ورود به حیاط خانه با جسد مرد 51 ساله در حالی روبه‌رو شدند که با ضربات متعدد چاقو جان باخته بود. در ادامه بررسی‌ها، مأموران در راه پله‌های طبقه سوم ساختمان با بدن نیمه جان دختری 38 ساله و مادرش که او نیز با ضربات چاقو مجروح شده بود مواجه شدند.

سخنگوی مرکز حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان روز یکشنبه اظهار داشت: این حادثه ساعت 2 و 55 دقیقه بامداد امروز گزارش شد که پس از اعلام به اورژانس پیش بیمارستانی 2 واحد آمبولانس به محل اعزام شدند.

عباس عابدی افزود: در این سانحه رانندگی سه مرد 25 تا 28 ساله جان خود را از دست دادند.

وی بیان کرد: دو پسر 17 و 20 ساله نیز در این حادثه مصدوم و پس از دریافت خدمات اولیه درمانی به بیمارستان گلدیس شاهین‌شهر منتقل شدند.

علت بروز این حادثه توسط پلیس راه در دست بررسی است.

واژگونی خودرو در محورهای مواصلاتی یکی از معضلات اساسی است که به گفته کارشناسان باید برای رفع این مشکل تدابیر ویژه ای اتخاذ شود.

استان اصفهان دارای 11 هزار و 500 کیلومتر راه شامل 399 کیلومتر آزادراه، یک‌هزار و 659 کیلومتر بزرگراه، 2 هزار و 791 کیلومتر راه همسنگ است.

منبع: ایرنا

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر: