رپرتاژ اگهی /

بهترین و بدترین سفارت ها برای اخذ ویزای توریستی اروپا

کدخبر : 37570

بحران امنیتی در تمام کشورها بالا گرفته است و به موازات آن اخذ اواع ویزای های توریستی و غیر توریستی برای شهروندان ایرانی هم سخت و سخت تر میشود، به شکلی که برای اخذ ویزای شینگن باید چندین سابقه سفری به حوزه شنگن ارائه دهید!

بحران امنیتی در تمام کشورها بالا گرفته است و به موازات آن اخذ اواع ویزای های توریستی و غیر توریستی برای شهروندان ایرانی هم سخت و سخت تر میشود، به شکلی که برای اخذ ویزای شینگن باید چندین سابقه سفری به حوزه شنگن ارائه دهید!

اما در این بین، اقدام از سفارت کشورهایی که سخت گیری کمتری نسبت به ایرانیان دارند، میتواند راه زیرکانه ای جهت تضمین اخذ ویزای شما باشد. از این رو در این مقاله، کوتاه، سفارت هایی مورد توصیه جهت اخذ ویزای توریستی اروپا را به شما معرفی میکنیم تا دفعه بعدی که خواستید برای اخذ ویزای شنگن اروپا اقدام کنید به این کشورها و سفارتخانه هایشان توجه بیشتری نشان دهید.

بهترین سفارت ها جهت اخذ ویزای توریستی اروپا

سفارت ایتالیا                                                                                                                  

سفارت این کشور برای ورود به حوزه شنگن از شما سابقه سفری نمیخواد علاوه بر آن اگر در فصل مهاجرت دانشجویی و اتمام ددلاین دانشگاه های ایتالیا برای ویزا اقدام نکنید با صف های طولانی و ترافیک های غیر منتظره مواجه نخواهید شد، به همین دلیل اخذ وقت سفارت ایتالیا راحت و بدون دردسر صورت میگیرد.

اما توجه داشته باشید اگر زمانی که قصد درخواست برای ویزای شنگن را دارید بین مرداد تا مهر است پس حتما از کنسولی غیر از سفارت ایتالیا اقدام کنید زیرا در این چندماه وقت دهی در سفارتخانه ایتالیا تقریبا متوقف و با سرعت کند و ترافیک عجیب و طولانی انجام میشود.

سفارت فرانسه

همه چیز درباره سفارت فرانسه خوب است، از خلوتی سفارت و صف اخذ وقت سفارت فرانسه گرفته تا درصد قبولی و زمان صدور ویزا، همه چیز در کوتاه ترین زمان ممکن و کاملا حساب شده انجام میگیرد البته تا وقتی که بتوانید 2 حداقل یک سابقه سفری به حوزه شنگن ارائه دهید که رمان زیادی هم از آن نگذشته باشد.

در صورتیکه سابقه سفری به حوزه شنگن نداشته اید بهتر است سفارت دیگری را برای درخواست ویزای شنگن ارائه دهید.

 

بدترین سفارت ها جهت اخذ ویزای توریستی اروپا

سفارت آلمان

اخیرا و با شروع سال جاری، خبرهای بهبود وضعیت رسیدگی به پرونده مهاجران در سفارت آلمان به گوش میرسد اما جهنمی که کشور آلمان در سفارتش بوجود آورده به این زودی ها درست شدنی نیست!

اما چرا سفارت آلمان را به جهنم تشبیه میکنیم؟

مراحل اخذ وقت ویزا متریک آلمان مانند اخذ وقت از دیگر سفارت های اروپا مثل:  ساده و آنلاین است و مثل وقت وک کانادا یا وقت سفارت انگلیس و آمریکا نیاز به مراجعه به کشور دیگری ندارد پس چیزی که آلمان و سفارتش را از لیست کنسول های خوب ما بیرون میکند نحوه رسیدگی و زمان جوابدهی است.

وقتی که از سفارت آلمان میگیرید ممکن است برای 6، 9 یا یک سال آینده باشد و بعد رسیدگی به پرونده مهاجرتی یا درخواست ویزای شنگن شما ممکن است 6 تا یک سال دیگر وقت بگیرد و همه ی اینها بین یک تا یک و نیم سال وقت شما را هدر میکند، کاری که سفارتهایی مثل فرانسه و ایتالیا ظرف 2 هفته تا یک ماه انجام میدهند، سفارت آلمان 1 سال از شما وقت میگیرد تا انجامش دهد و این غیر قابل باور است.

در نتیجه با توجه به نوع ویزای خود چه در مهاجرت به اروپا چه در مهاجرت به کانادا در انتخاب سفارت مناسب احتیاط کنید و حتما آپدیت های مربوط به هر سفارت را چک کنید تا از سیاست های احیر آنها در رابطه با خارجیان مطلع باشید حتی اگر هدفتان اخذ ویزای تحصیلی کانادا و بطور کلی ویزا کانادا باشد.

* مطلب فوق رپرتاژ اگهی می باشد و سایت خبری رصداقتصادی مسولیتی بابت آن ندارد .... 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه