کدخبر : 4820

سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور از بعدازظهر امروز، از آغاز بارش برف و تشدید آن تا ارتفاع یک متر و ۳۰ سانتی‌متر خبر داد.

به گزارش خبرنگار رصداقتصادی به نقل از باشگاه خبرنگاران : سازمان هواشناسی در اخطاریه‌ای از تشدید فعالیت سامانه بارشی طی امروز، فردا و روز یکشنبه در اکثر استان‌های کشور خبر داد.

 

خبرداغ : جنجال عکس های لو رفته مهدی قائدی و همسرش + عکس و بیوگرافی

 

در اخطاریه سازمان هواشناسی آمده است؛ بنا بر تشدید فعالیت سامانه بارشی، احتمال بارش برف، مه آلودگی، وزش باد شدید، کولاک برف، کاهش محسوس دما و یخبندان وجود دارد که مناطق مختلفی را تحت تأثیر قرار خواهد داد.

 

منطقه جنوب آذربایجان غربی روز جمعه تحت تأثیر این سامانه قرار خواهد گرفت که  حداکثر ارتفاع بارش برف در آن ۴۰ سانتیمتر خواهد بود؛ روز شنبه منطقه جنوب آذربایجان غربی، نیمه غربی کردستان، شمال غربی کرمانشاه، غرب و چهارمحال و بختیاری، ارتفاعات خوزستان، ارتفاعات جنوب شرق لرستان، اردبیل، جنوب آذربایجان شرقی، ارتفاعات البرز، تهران و قزوین تحت تأثیر قرار خواهد گرفت.

 

در روز یکشنبه مناطق گیلان نیمه غربی مازندران، ارتفاعات شرقی مازندران، ارتفاعات گلستان، شمال غرب چهارمحال و بختیاری، شمال اردبیل، غرب کردستان، شمال غربی کرمانشاه، بخش‌هایی از لرستان، شمال خراسان شمالی، ارتفاعات استان‌های البرز سمنان قزوین و تهران تحت تأثیر این سامانه خواهند بود.

 

 

در روز دوشنبه گیلان و مازندران به ویژه در ارتفاعات با بارش برف همراه خواهد بود که ارتفاع این بارش‌ها ممکن است بین یک متر تا یک متر و ۳۰ سانتیمتر ارتفاع داشته باشد همچنین استان‌های گلستان، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی تحت تأثیر قرار خواهند گرفت.

 

اخطاریه بارش برف ۱۳۰ سانتی‌متری!

  آیا این خبر مفید بود؟
  بانک و بیمه
  اقتصاد کلان و بودجه
  صنعت و انرژی
  بورس و بازار سهام
  طلا و ارز
  بازار مسکن و راه
  بازار خودرو
  اجتماعی
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه