اسیدپاشی بخاطر بی توجهی شوهر خیانتکار!

کدخبر : 7324

زن جوان که متهم است روی صورت شوهرش اسید پاشیده صبح دیروز در شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.

به گزارش خبرنگار رصداقتصادی ، رسیدگی به این پرونده از مرداد پارسال بدنبال شکایت یک مرد از همسرش شروع شد. المیرا همسر این مرد خیلی زود دستگیر شد. وی در حالی که در اظهارات اولیه اتهامش را رد می‌کرد، اما بالاخره لب به اعتراف گشود و در شرح ماجرا گفت: شوهرم به من بی‌توجهی می‌کرد و با زن‌های غریبه ارتباط داشت و از وقتی متوجه این موضوع شدم به شدت احساس حقارت کردم و تصمیم به انتقام گرفتم.

 
به دنبال اعتراف‌های این زن کیفرخواست وی صادر شد و بدین ترتیب صبح دیروز وی در حالی که با قرار وثیقه آزاد بود در شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستاد. در آغاز جلسه شاکی به طرح شکایت پرداخت، اما زن جوان با رد اتهامش گفت: من اتهامم را قبول ندارم. من ۱۸ سال است که ازدواج کرده‌ام. در این مدت شوهرم رابطه خوبی با من نداشت، اما از سه سال قبل اتاق‌هایمان را جدا کرد. مدتی بعد فهمیدم با زن‌های دیگر رابطه دارد. شب حادثه یکی از آن زن‌هایی که با او رابطه داشت خانه ما آمد. او قرار بود نیمه شب اسید بیاورد و روی صورت شوهرم بریزد من در را باز گذاشتم او وارد خانه شد.
 
 
اما به او گفتم از محلولی که برای کشتن سوسک‌های خانه خریده بودم استفاده کن. فکر می‌کردم فقط صورتش کمی قرمز شود، اما خیلی آسیب دید و خودم او را به بیمارستان رساندم. من روی شوهرم اسید نریختم. پس از اظهارات متهم پرونده، شوهر این زن گفت دروغ می‌گوید کار خودش بود و من به خاطر این حادثه چشمانم آسیب دیده و صورتم را از دست داده‌ام. از دادگاه می‌خواهم این زن را مجازات کند. پس از اتمام جلسه دادگاه قضات برای صدور حکم وارد شور شدند.

 

علی مزرعی 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه