کدخبر : 9322

در حادثه دلخراش تجاوز در حمام به زن توسط شوهر و دوستانش خبرساز شد. مردی که رفتار بسیار بدی با زنش داشت و بعد از کتک زدن وی تا حد مرگ وی را در حمام زندانی کرد. او سابقه کتک کاری زنش را در گذشته هم داشته. کارلیگ هاگر ۲۵ ساله بعد از یک مسافرت کوتاه به خانه برگشت.

تجاوز امری ناپسند در تمام دنیا است . تجاوز به زن جوان در حمام حسابی جنجالی شد . تجاوز و ماجرای درگیری زن با مرد تجاوزگر را در ادامه بخوانید : تجاوز وحشیانه زوری در حمام , مردی که نزدیک به ۲ سال نامزد او بود همراه با ۳ تن دیگر از دوستانش وی را به منزلش دعوت کرد و کارلیگ که نمی‌دانست چه کابوسی انتظارش را می‌کشد دعوت وی را پذیرفت.

 

 


برای دیدن کلیپ وحشتناک این تجاوز و جزئیات ان اینجا کلیک کنید 


 

 

در مهمانی نامزد او که به شدت مست بود در مقابل دیگران شروع به توهین به او کرد. زن تصمیم گرفت خودرا از مهلکه نجات دهد ولی نتوانست و ناچارا خودرا در حمام زندانی کرد اما رایان که هروئین هم مصرف کرده بود به در حمله برد و آنرا شکست و شروع به کتک زدن زن کرد و از دوستانش هم خواست تا به او تعرض کنند اما دوستان که نمی توانستند انچه را می‌بینند باور کنند فورا به پلیس خبر دادند.

 

وقتی ماموران سر صحنه آمدند زن مستضعف به شدت کتک خورده بودو بیهوش بود. حتی رایان تلاش کرده بود گوش و زبان وی را هم ببرد. سه هفته طول کشید تا کارلینگ بتواند درست نفس بکشد و به تنهایی غذا بخورد.کارلنگ به پلیس گفت که برخلاف عکس های خوشبختی که این مرد از بودن آن ها باهم در شبکه های اجتماعی منتشر میکرد

 

حتما بخوایند : تجاوز پزشک کرونایی به سه زن در بیمارستان + عکس و فیلم

 

 

به گزارش ساعت 25 آن ها اصلا زندگی خوبی نداشتند و او پیش از این نیز از سوی نامزدش مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود ولی از ترس حرفی نزده بود.اینبار مستی این مرد واقعیت را فاش کرد و او توانست ضمن شکایت از نامزدش برای همیشه به این رابطه پایان دهد. منبع : / تالاب 

 

تجاوز زوری در حمام به زن شوهردار !+ عکس

تجاوز وحشیانه شوهر به زن

تجاوز زوری در حمام به زن شوهردار !+ عکس

تجاوز جنسی گروهی

تجاوز زوری در حمام به زن شوهردار !+ عکس

تجاوز جنسی زوری

  آیا این خبر مفید بود؟
  بانک و بیمه
  اقتصاد کلان و بودجه
  صنعت و انرژی
  بورس و بازار سهام
  طلا و ارز
  بازار مسکن و راه
  بازار خودرو
  اجتماعی
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران میخوانند :
   ‍‍‍
   روی خط رسانه