کدخبر : 9483

یک خانم دکتر در دام شوم مردی افتاد و هدف تجاوز قرار گرفت.

تجاوز در ترکیه امار بالایی دارد . امار تجاوز در بعضی کشور ها به طور نگران کننده ای بالاست . ماجرای تجاوز جنجالی به دکتر در مطب را در ادامه می خوانید . پلیس ترکیه در پی تعقیب و گریز جوانی 21 ساله است که پزشک زنان این کشور را شب گذشته مورد تجاوز قرار داده و از این اقدام وحشتناکش فیلمبرداری کرده است.

 

بنا به گزارش پلیس محلی، قربانی با شکایت به اداره پلیس در حالی که به شدت زخمی و مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود مدعی شد که پسری مست او را در خیابان مورد ضرب و شتم قرار داده و پس از برهنه کردن او را به شدت مورد تجاوز قرار داده است.

 

 

تجاوز در ترکیه

وی در ادامه مدعی شد که متهم با جاساز کردن دوربین روی لباسش از لحظاتی که او را مورد تجاوز قرار داده بود فیلمبرداری کرده و با تهدید به انتشار ویدیو تجاوز در فضای مجازی او را وادار به سکوت کرده است.

در حال حاضر رسیدگی به این پرونده آغاز شده است

 

منبع: رکنا 

 

تجاوز به زن 81 ساله

متهم پس از دستگیری در جریان اعترافاتش به تجاوز بی رحمانه اش اعتراف کرد و گفت که قربانی سالخورده را به خاطر این که تجاوز و آزار جنسی اش لو نرود مورد ضرب و شتم قرار داد و به قتل رساند.

حکم اعدام برای قاتل

در پی اعترافات متهم و تشکیل پرونده دادگاه و هیات منصفه متهم را به اعدام محکوم کردند که روز گذشته پس از چند سال حبس اعدام شد.

گفتنی است که تاکنون به خاطر ویروس کرونا هیچ اعدامی در زندان ها صورت نگرفته بود اما روز گذشته طبق نظر دادگاه اعدام این قاتل با مواد کشنده انجام شد

 

 

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  بانک و بیمه
  اقتصاد کلان و بودجه
  صنعت و انرژی
  بورس و بازار سهام
  طلا و ارز
  بازار مسکن و راه
  بازار خودرو
  اجتماعی
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران میخوانند :
   ‍‍‍
   روی خط رسانه