روز سه شنبه مورخ چهاردهم تیرماه برگزار شد؛

فروشگاه رفاه مشگین شهر افتتاح شد

کدخبر : 34674

خانواده بزرگ رفاه در امتداد توسعه شتابان و پی‌ در پی، این بار از فروشگاه مشگین شهر خود رونمایی کرد.

روز سه شنبه مورخ چهاردهم تیرماه، آیین افتتاحیه فروشگاه رفاه شعبه مشگین شهر واقع در استان اردبیل با حضور مدیران و پرسنل رفاهی، مسئولین شهری و همچنین مشتریان همیشه وفادار این فروشگاه برگزار شد.

فروشگاه مشگین شهر با بیش از ۲۷۰ متر مربع سطح فروشگاهی نوین، دامنه تنوع بالای محصولات، تخفیفات همیشگی، کیفیت کالایی مرغوب و کنترل شده عضو دیگری از خانواده بزرگ رفاه است.

این فروشگاه اکسپرس با کادری مجرب، متخصص و آموزش دیده همه روزه از ساعت ۸ الی ۲۳ میزبان و خدمت‌رسان مشتریان خود خواهد بود.

این روزها از خانه تا رفاه راه دوری نیست!

شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه به عنوان یک بنگاه اقتصادی کاملا ایرانی، اصیل و ریشه‌دار و در عین حال نوین و پویا خرسند است که توانسته با یک برنامه استراتژیک دقیق و تلاش بی‌وقفه مدیران و پرسنل خود، مشکلات و موانع را کنار بزند و پیشتازانه در مسیر توسعه حرکت کند.

توسعه‌ای که همواره باعث ایجاد رفاه بیشتر برای هموطنان عزیزمان شده و نتایج مثبتی همچون: اشتغال‌زایی پایدار، تثبیت قیمت‌ها، تنظیم و توزیع عادلانه کالاها، رونق بخشیدن به مناطق کم جمعیت، اعطای نمایندگی و روح بخشیدن به کسب و کارهای سنتی و کوچک، برگزاری کمپین‌ها و ارائه تخفیفات ویژه به همراه جایزه و … به همراه داشته است.

بیش از شانزده میلیون مشتری وفادار در باشگاه مشتریان رفاه نتیجه نقش تاثیرگذار در جامعه ایرانی و ارائه خدمات بهینه در هر برهه از زمان است.

 

روابط عمومی شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید