پترول/

آمادگی بانک تجارت برای تأمین مالی طرح‌های توسعه‌ای و تکمیل زنجیره ارزش پترول

کدخبر : 34679

نشست هم‌اندیشی مدیران عامل گروه سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج‌فارس و بانک تجارت به میزبانی پترول برگزار و بر لزوم حمایت از تأمین مالی گروه پترول تأکید شد

رشید قانعی مدیرعامل گروه سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج‌فارس " پترول " با بیان اینکه امروز بخش‌های مختلف اقتصادی کشور وابسته به گردش چرخ‌های صنعت پتروشیمی هستند افزود: پترول از جمله شرکت‌های جوان و آینده‌دار صنعت پتروشیمی کشور به شمار می‌رود که با داشتن پرتفوی متنوع از طرح‌های توسعه صنایع تکمیلی و تکمیل زنجیره ارزش پتروشیمی بار توسعه و نوزایی در این صنعت را بر عهده دارد که تمامی این طرح‌های زوده بازده موجب خلق ارزش‌افزوده و افزایش حقوق صاحبان سهام خواهد شد .

قانعی اظهار امیدواری کرد بانک تجارت به‌عنوان بزرگ‌ترین بانک بورسی کشور تخصص و توان بالایی در حوزه خدمات اعتباری از جمله گشایش اعتبارات اسنادی و صدور ضمانت‌نامه دارد که می‌تواند کارگشا و یاری‌رسان گروه پترول در پیشبرد اهداف آتی باشد .

هادی اخلاقی مدیرعامل بانک تجارت در این نشست اعلام کرد تجربه سال‌ها خدمت‌رسانی به فعالان عرصه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، بانک تجارت را به بانک متخصص در این حوزه تبدیل کرده است و ما وظیفه خود می‌دانیم که در اجرای طرح‌های توسعه محور، همچون مشاوری امین و پشتیبان توانمند در کنار این صنعت حضور داشته باشیم و اظهار امیدواری کرد این بانک شریک تجاری خوبی برای پترول بماند و اسباب توسعه همکاری‌ها بیش‌ازپیش فراهم شود.

در  نشست مدیران عامل گروه پترول و بانک تجارت بر لزوم خدماتی همچون تشکیل کار گروه مشترک بانک و پترول ،انعقاد تفاهم نامه همکاری فی مابین ،استفاده از ظرفیت بانک در مشارکت پروژه ها و تامین مالی ، گشایش اعتبارات اسنادی و استفاده از اوراق تبعی و.... جهت تامین منابع طرح های توسعه ای پترول به تفاهم رسیدند.این دیدار در طی ماه های آتی زمینه ساز رشد و بالندگی پترول و همچنین ارتقاءجایگاه حمایتی بانک تجارت از صنعت پتروشیمی خواهد شد.

گفتنی است نشست‌های مشترک با مدیرعامل‌های بانک مطرح کشور به میزبانی پترول و در راستای همکاری‌های آتی در ارتقای جایگاه پترول و محقق شدن چشم‌انداز بسیار روشن برای آینده سهام‌داران نقش بسزایی خواهد داشت.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
    ارسال نظر: