با همکاری مرکز توسعه تجارت الکترونیک؛

اعطای همزمان نماد اعتماد الکترونیکی و درگاه پرداخت اینترنتی

کدخبر : 35672

شرکت پرداخت الکترونیک سپهر با همکاری مرکز توسعه تجارت الکترونیک به دارندگان نماد اعتماد الکترونیکی، به طور مستقیم درگاه پرداخت اینترنتی اعطا می کند.

از این پس کسب و کارهایی که فروش اینترنتی دارند هنگام دریافت نماد اعتماد الکترونیکی، می‌توانند به سادگی و تنها با یک کلیک درخواست درگاه اینترنتی خود را ثبت نمایند، بصورتی که کلیه اطلاعات ثبت شده در سایت اینماد، در پنل پذیرندگی شرکت پرداخت الکترونیک سپهر  نیز ثبت خواهد شد و نیازی به ثبت مجدد اطلاعات برای درخواست درگاه پرداخت اینترنتی نیست.

بدین ترتیب کسب و کارها از این پس می‌توانند به آسانی و در سریع ترین زمان ممکن درخواست درگاه پرداخت اینترنتی خود را به ثبت برسانند چرا که با توجه به هماهنگی‌های انجام‌شده میان شاپرک و مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، با ثبت درخواست اینماد، دیگر نیازی به واردکردن مجدد اطلاعات برای دریافت درگاه پرداخت نخواهد بود.

مسلما تسهیل و تسریع فرآیند دریافت همزمان نماد اعتماد الکترونیکی و درگاه پرداخت اینترنتی برای صاحبان کسب و کار خوشایند خواهد بود.

متقاضیان دریافت نماد اعتماد الکترونیکی می‌توانند به سایت https://enamad.ir/ مراجعه و با کلیک روی لینک ثبت نام بابت دریافت اینماد اقدام کنند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
    ارسال نظر: