بانک ملی ایران/

بازدید مدیران بیمه مرکزی از غرفه بانک ملی ایران در نمایشگاه بانک، بورس و بیمه

کدخبر : 35810

قائم ‌مقام رییس کل بیمه مرکزی و رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی تهران از غرفه بانک ملی ایران در چهاردهمین دوره نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه بازدید کردند.

حسن مونسان عضو هیات مدیره بانک در نخستین روز از این نمایشگاه، میزبان پرویز خوش کلام خسروشاهی قائم ‌مقام رییس کل بیمه مرکزی و حسن زمانی رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی تهران در غرفه بانک بود و در جریان این بازدید به تشریح آخرین دستاوردها، محصولات نوین بانک و پروژه های در حال اجرا پرداخت.

لازم به ذکر است، افزایش ارتباط و آگاهی عموم مردم از دستاوردها و خدمات بانک، بسترسازی برای توسعه تعاملات و همکاری های دو جانبه، فراهم کردن زمینه های لازم برای سرمایه گذاری و تامین مالی شرکت های داخلی و فعال و… از مهم ترین اهداف حضور بانک ملی ایران در این دوره از نمایشگاه به عنوان مهمترین و معتبرترین رویداد مالی کشور است.

چهاردهمین دوره نمایشگاه بین المللی بانک، بورس و بیمه که از دوم تا پنجم مردادماه در محل نمایشگاه بین‌المللی برگزار می‌شود، فرصت بسیار مغتنمی است تا فعالان، کارشناسان و متخصصان بازار مالی، خدمات خود را در معرض بازدید علاقه مندان قرار دهند و بانک ملی ایران با معرفی آخرین دستاوردهای خود در صنعت بانکی کشور از جمله ملی پلاس، بام، بله، سککوک و… حضوری فعال در این نمایشگاه دارد.

 

روابط عمومی بانک ملی ایران

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: