بازدید خبرنگاران از واحدهای صنعتی مستقر در شهرک صنعتی شمس آباد/

تامین مالی بیش از 100 شرکت با تسهیلات 7800 میلیارد ریالی بانک صنعت و معدن

کدخبر : 35982

خبرنگاران به مناسبت در پیش بودن روز خبرنگار، در قالب اردوی رسانه ای از واحدهای صنعتی مستقر در شهرک صنعتی شمس آباد که توسط بانک صنعت و معدن تامین مالی شده بازدید کردند.

در این بازدید، خبرنگاران از پنج واحد صنعتی مستقر در شهرک صنعتی شمس‌آباد شامل شرکت های آذین گستر شفق تولیدکننده ظروف پخت و پز آشپزخانه، پارس اسکان پلاستیک تولید کننده نایلون و نایلکس برای فروشگاه های زنجیره ای، بلور نوری تازه تولیدکننده محصولات بلوری، سازورسازه تولید کننده سازه های فلزی و شرکت شیشه و گاز (شوگا) تولیدکننده انواع ظروف شیشه ای سبک در قالب اردوی رسانه ای بازدید کردند.

محمد حسن ترابی مدیر روابط عمومی و امور مشتریان بانک صنعت و معدن در جریان این بازدید از پرداخت بیش از 7800 میلیارد ریال تسهیلات در سال ۱۴۰۰  به شرکت‌های موجود در شهرک صنعتی شمس آباد تهران که از سوی این بانک تامین مالی شده اند، خبر داد.

وی گفت: این میزان تسهیلات به صورت ارزی و ریالی به بیش از ۱۰۰ شرکت بزرگ، کوچک و متوسط مستقر در این شهرک صنعتی پرداخت شده است.

دکتر ترابی خاطرنشان کرد: شعبه بانک صنعت و معدن شهرک صنعتی شمس آباد در سال گذشته ۵۰۰ میلیارد ریال تسهیلات در قالب سرمایه ثابت و 7 هزار و 48 میلیارد ریال تسهیلات در قالب سرمایه در گردش و در حدود 14 میلیون یورو نیز در قالب تسهیلات ارزی به شرکت شیشه و گاز پرداخت نموده است. همچنین صدور ضمانتنامه به ارزش2 هزار و ۷۰۱ میلیارد ریال و گشایش اعتبار اسنادی به ارزش 2 هزار و ۴۱۳ میلیارد ریال از دیگر خدمات شعبه یاد شده به مشتریان این بانک بوده است.

شهرک صنعتی شمس‌آباد در کیلومتر ۴۵ اتوبان تهران- قم، در مجاورت شهر حسن‌آباد، در فاصله پنج کیلومتری از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره)  قرار دارد.

 

روابط عمومی بانک صنعت و معدن

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید