در چهار ماهه نخست امسال به ثبت رسید؛

تولید یک هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان حق بیمه در بیمه پارسیان

کدخبر : 36274

تولید یک هزار و 900 میلیارد تومان حق بیمه در بیمه پارسیان شرکت بیمه پارسیان در چهار ماهه نخست امسال رقمی بیش از یک هزار و 935 میلیارد تومان در رشته‌های مختلف بیمه‌ای حق بیمه تولید کرده که این عدد بیش از 600 میلیارد تومان از مدت زمان مشابه سال گذشته بیشتر است.

شرکت بیمه پارسیان که با نماد «پارسیان» در بورس تهران فعالیت می‌کند، گزارش فعالیت یک ماهه منتهی به ۳۱ تیرماه ۱۴۰۱ را در سامانه کدال منتشر کرده که براساس آن این شرکت در این مدت یک هزار و ۹۳۵ میلیارد و ۳۱۳ میلیون تومان حق بیمه تولید و بیش از یک هزار و ۷۸ میلیارد و ۶۸۰ میلیون تومان هم خسارت پرداخت کرده است.

در چهار ماهه نخست سال گذشته بیمه پارسیان یک هزار و ۳۰۶ میلیارد و ۴۶۹ میلیون تومان حق بیمه تولید و ۶۵۵ میلیارد و ۸۳۹ میلیون تومان هم خسارت پرداخت کرده بود.

۳۸ درصد از پرتفوی این شرکت مربوط به حق بیمه شخص ثالث (معادل ۷۲۵ میلیارد و ۸۱۹ میلیون تومان) و ۲۰ درصد دیگر هم متعلق به رشته درمان (معادل ۳۷۷ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان) بوده است.

از طرف دیگر ۳۹ درصد از خسارت پرداختی بیمه پارسیان طی تا پایان تیرماه مربوط به رشته درمان (معادل ۴۲۰ میلیارد تومان) و ۳۶ درصد هم مربوط به رشته ثالث اجباری (معادل ۳۸۷ میلیارد تومان) بوده است.

 

پایگاه خبری پولی مالی

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
    ارسال نظر: