برگزاری مراسم تودیع و معارفه رییس اداره امور شعب مرکزی تهران بانک ملی ایران

کدخبر : 36323

مراسم تودیع و معارفه رییس اداره امور شعب مرکزی تهران بانک ملی ایران امروز با حضور عضو هیات عامل و معاون منابع انسانی بانک و همچنین معاون امور شعب و بازاریابی تهران برگزار شد.

فرهاد معقول عضو هیات عامل و معاون منابع انسانی بانک در این مراسم با بیان اینکه اداره امور شعب مرکزی تهران ظرفیت های بسیار بالایی دارد، گفت: وظیفه اصلی بانک پرداخت تسهیلات است اما برای رعایت بهداشت اعتباری باید اعتبارسنجی افراد به درستی صورت گیرد.

وی افزود: قسمتی از مطالبات معوق بانک، مشکوک الوصول هستند بنابراین باید کارگروه ویژه ای برای پیگیری و... این مطالبات فعال باشد.

معقول ضمن تاکید بر تقویت ارتباط صف و ستاد گفت: تعیین تکلیف مشاغل بدون تصدی باید پیگیری شود تا از بی انگیزه گی همکاران جلوگیری بعمل آید.

بیژن مقدم بیرانوند معاون امور شعب و بازاریابی تهران نیز با بیان اینکه اداره امور شعب مرکزی تهران پیشانی بانک بوده و با وجود مشتریان خاص خود در کانون توجه مسئولان قرار دارد، گفت: رئیس سابق این اداره امور عملکرد خوبی داشته و تغییرات مدیریتی و استقبال از فکر و ایده های نو موجب ایجاد انگیزه خواهد شد.

وی با بیان اینکه شایسته پروری و جانشین پروری باید به کمک کمیته انتصابات در راس توجه مدیران باشد، تصریح کرد: امیدواریم با همگرایی همکاران، شاهد ارتقای روزافزون عملکرد اداره امور شعب مرکزی تهران باشیم.

محمد جواد داوری رییس جدید اداره امور شعب مرکزی تهران نیز در این مراسم با بیان اینکه اکنون بانک نیازمند مدیریت جهادی است، گفت: اگرچه ما یک بنگاه اقتصادی هستیم، اما انتظارات مردم از بانک ملی ایران بالاست؛ از این رو وظیفه داریم به عنوان سربازان اقتصادی کشور، آرامش را در جامعه تسری دهیم.

یحیی حبیبی رئیس سابق این اداره امور  شعب نیز با بیان اینکه پتانسیل و ظرفیت های خوبی در این بخش وجود دارد که باید بالفعل شوند، گفت: در چند ماه ابتدای امسال علاوه بر کاهش مطالبات معوق و نرخ تمام شده پول، با رشد 7.3 درصدی منابع نسبت به سال گذشته مواجه بوده ایم بنابراین عملکرد این اداره امور را می توان مثبت ارزیابی کرد.

وی تصریح کرد: آقای داوری یکی از مدیران امین، صادق و توانمند بانک هستند و بسیار خرسندم که فرصت مدیریت در اداره امور شعب مرکزی تهران نیز به ایشان محول شده است و امیدوارم شاهد اتفاقات خوب و مثبتی در آینده ای نزدیک باشیم.

 

روابط عمومی بانک ملی ایران

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
    ارسال نظر: