بانک تجارت/

جوایز جشنواره اصناف بانک تجارت هیجان انگیزتر شد

کدخبر : 36584

استقبال مشتریان و اصناف از جشنواره بزرگ بانک تجارت ویژه اصناف، تعداد جوایز کمک هزینه سفر هیجان انگیز این جشنواره را از ۳ به ۱۰ جایزه افزایش داد

جشنواره بزرگ بانک تجارت ویژه اصناف برای مشتریان بخش اصناف و پرسنل بانک از ابتدای تیرماه تا پایان شهریور 1401 با 10 جایزه کمک هزینه سفر هیجان انگیز و هزاران جایزه ارزنده دیگر در سراسر کشور در حال برگزاری است.

مشتریان بخش اصناف برای شرکت در قرعه‌کشی جایزه ویژه سفر هیجان‌انگیز باید 1000 امتیاز و برای ورود به قرعه‌کشی سایر جوایز ارزنده این جشنواره حداقل 200 امتیاز کسب کنند.

افتتاح حساب 10 امتیاز، داشتن حداقل 10 تراکنش کارتخوان فروشگاهی در ماه 20 امتیاز، انجام دست کم پنج تراکنش همراه‌بانک 20 امتیاز و ماهانه پنج تراکنش اینترنت بانک 10 امتیاز، مشتریان دارای دسته چک 30 امتیاز، هر یک میلیون ریال میانگین موجودی حساب دو امتیاز و هر پنج میلیون ریال تراکنش خرید کارتخوان فروشگاهی یک امتیاز را برای مشتریان در بر خواهد داشت.

تمامی واحدهای صنفی فعال کشور در گروه‌های تولید، توزیعی و خدمات و رسته‌های گوناگون آن‌ها که مشتری بانک تجارت به شمار می‌روند می‌توانند با افزایش امتیاز از روش‌های فوق شانس خود را برای بهره‌مندی از جوایز این جشنواره افزایش دهند.

مشتریان بانک و همکاران می‌توانند برای اطلاع از جزئیات طرح و کسب اطلاعات تکمیلی به پایگاه اینترنتی بانک تجارت مراجعه کرده و یا از طریق برقراری تماس با مرکز ارتباط مشتریان بانک به شماره 1554 و مرکز ارتباط با مشتریان ایران کیش به شماره 1668 کسب اطلاع کنند.

 

روابط عمومی بانک تجارت

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
    ارسال نظر: