پیام قدردانی رئیس مجمع «جهادگران استان کرمان» از مدیریت جهادی شرکت مس

کدخبر : 37038

به‌دنبال دستور دکتر علی رستمی مدیرعامل شرکت مس برای خدمت‌رسانی جهادی به مناطق سیل‌زده در کرمان، تامین اقلام و مایحتاج ضروری مردم در کمترین زمان و اعزام امکانات لجستیک برای بازگشایی معابر، مجمع جهادگران کرمان با صدور پیامی از دکتر رستمی تشکر کرد.

متن پیام رئیس مجمع جهادگران استان کرمان به شرح ذیل است:

 

جناب آقای دکتر رستمی

مدیرعامل محترم شرکت ملی صنایع مس ایران

با سلام و احترام و تحیات الهی

 

توفیق خدمت به نیکوترین و شایسته‌ترین مردم در نظام اسلامی، فرصت گرانبها و پر افتخاری است که علاوه بر خشنودی مردم، موجبات رضایت پروردگار متعال را در پی خواهد داشت. به یقین در این راستا کسانی موفق و سربلند خواهند بود که بتوانند به خوبی این فرصت مسئولیت در راستای جلب رضایت خداوند و خدمت صادقانه و موثر به مردم نهایت استفاده را ببرند.

یکی از ارزش‌های بسیار زیبای دین مبین اسلام  تلاش در جهت خیرخواهی مردم و جامعه است که اثرات آن  تا نسل‌ها ماندگار خواهد ماند و یکی از ویژگی‌های مدیریت جهادی، استفاده از ظرفیت‌ها وبهره‌گیری از امکانات موجود برای نیل به اهداف متعالی جامعه است.

مجمع جهادگران استان کرمان ضمن تقدیر و تشکر از حضرتعالی، بر خود لازم می‌داند حضور میدانی مدیر محترم مجتمع مس سرچشمه رفسنجان و اهتمام مدیران و نیروهای زیر‌مجموعه عظیم مس را ارج نهاده که با ارسال تجهیزات و ماشین آلات لجستیک و کمک‌های مادی و معنوی در شرایط روزهای سخت سیل رافع آلام مردم ولایی و فهیم بوده و امید به سازندگی را به ارمغان داشته است.

همواره صحت، سلامتی و بهروزی قرین راه پر تلاش‌تان باد.

 

جهاد ادامه دارد.....

محمودپور قاسمی

رئیس مجمع جهاد گران استان کرمان

 

مس پرس

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید