مدیرعمل چادرملو:

با تمام توان در جهت بسترسازی و توسعه ورزش تلاش می کنیم

با تمام توان در جهت بسترسازی و توسعه ورزش تلاش می کنیم
کدخبر : 37307

در مراسم معارفه علی عطایی مدیر باشگاه ورزشی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو که صبح امروز در سالن اجتماعات این شرکت با حضور معاونان و مدیران برگزار شد .

مهندس طاهر زاده مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با اشاره به نو پا بودن باشگاه ورزشی چادرملو گفت : برآنیم تا با اراده ای قوی گامی مستحکم در جهت ارتقای سطح ورزش بالاخص در استان یزد برداریم .

وی تاکید کرد  : یکی از اهداف اصلی این باشگاه باید تلاش در جهت  ایجاد کانون پرورش استعداد ها و تجلی و شکوفایی ظرفیت های نهفته جوانان  و نوجوانان استان همراه با تعمیم فرهنگ ورزش باشد .  

مدیر عامل چادرملو تصریح کرد : لازمه نیل به این اهداف، ایجاد بستر های مناسب در حد بالاترین  استاندارد ها  برای رشد و توسعه پایدار  و ایجاد زیر ساختاهای مناسب است تا بتوان زمینه رشد و تعالی استعداد ها در تمامی رشته های ورزش منطقه را ارتقاء بخشیم .

وی با بیان اینکه : حمایت از ورزش به نوعی سرمایه گذاری برای تربیت نسلی پویا و جامعه ای با نشاط  است که آنرا تکلیف خود می دانیم و برای تحقق آن در حد توان و ظرفیت خود تلاش خواهیم نمود تصریح کرد : در حال حاضر کاستی هایی در زیر ساخت های ورزش حرفه ای  شهرستان  اردکان و استان یزد وجود دارد که در صدد بهسازی  و ساخت اماکن مناسب هستیم  اما تا به ثمر رسیدن این اقدامات از ظرفیت های موجود کشور برای آمادگی لازم در جهت حضور قدرتمند و در شأن مردم شریف و علاقمندان ورزش شهرستان اردکان و استان یزد و نام چادرملو ، در رقابت های ورزشی کشور و بین المللی بهره خواهیم برد .

بر اساس همین گزارش در ادامه این مراسم علی عطایی مدیر باشگاه ورزشی چادرملو ضمن تشکر از اعتماد هیات مدیره و مدیر عامل چادرملو به ایشان برای هدایت این باشگاه گفت : با همه تجربه و توان تلاش خواهیم کرد علاوه بر گسترش و احیای ورزش شهرستان اردکان و استان یزد با حرکت در مسیر استعداد یابی و توسعه زیر ساختها ، زمینه های تقویت ورزش کارگری را نیز ارتقا بخشیم .

گفتنی است عطایی تا پیش از این انتصاب، معاون باشگاه پرسپولیس بود .

 

روابط عمومی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید