جامعه قدردان فداکاری های جامعه پزشکی است

کدخبر : 37724

دکتر لله گانی، مدیر عامل بانک رفاه کارگران طی پیامی فرا رسیدن اول شهریور ماه روز پزشک، را به جامعه پزشکی کشور تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است:

در تقویم کشور، سالروز میلاد یکی از مفاخر ایرانیان و شهره جهانیان، حکیم و فیلسوف بزرگ ابوعلی سینا به نام روز پزشک نام گذاری شده است. این روز فرصت و بهانه ای است تا با نگاهی گذرا کارنامه پرافتخار جامعه پزشکی کشور را مرور کنیم. پزشکانی که در تمامی مراحل سخت و دشوار بر سوگند خود و عهد و پیمانی که با مردم بسته اند وفادار هستند و با فداکاری و ایثار در مسیر تأمین سلامتی و تندرستی افراد جامعه حرکت می کنند.

حضور پزشکان و خدمات آن ها همواره مورد نیاز جامعه است و حساسیت ها نسبت به این خدمات در زمان بحران و همه گیری بیماری ها دو چندان می شود. پزشکان به همراه سایر اعضای کادر درمان کشور در دوران همه گیری بیماری کرونا همچون گذشته از یک آزمون سخت و دشوار سربلند بیرون آمدند و با ایثار و از خود گذشتگی با درمان بیماران، آرامش را به جامعه برگرداندند. بدون شک، جامعه قدردان این فداکاری ها و تلاش های صادقانه است و این مجاهدت ها در یاد و خاطره ها خواهد ماند.

بانک رفاه کارگران نیز افتخار می کند که سال هاست در خدمت جامعه پزشکی، اعضا و فعالان حوزه سلامت است و همکاری های متقابل با این قشر فرهیخته، این بانک را به عنوان بانکی سلامت محور به جامعه معرفی کرده است. امیدواریم که در سال جاری و در سال های آتی بتوانیم این پیوند و ارتباطی که دارای نقطه مشترکی به نام "خدمت به مردم" است را بیش از پیش گسترش دهیم تا شاهد آثار مثبت روز افزون این همکاری ها در حوزه سلامت جامعه و شهروندان باشیم.  

فرا رسیدن این روز فرخنده و مبارک را خدمت تمامی پزشکان ارجمند و سخت کوش ایران زمین که در لباس مقدس و پر افتخار پزشکی به هم وطنان خدمت رسانی می کنند، تبریک و تهنیت عرض می نمایم و برای تمامی اعضای جامعه ی پزشکی کشور آرزوی سلامتی، سربلندی و توفیق روز افزون دارم.  

                                                                                                                                                       اسماعیل لله گانی 

 

روابط عمومی بانک رفاه کارگران

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید