امرایی، مدیرعامل شرکت فولادسنگان در آیین آغازین مراسم :

سرزمین ایران سراسر دلاوران و شرافتمندان است

کدخبر : 38194

امروز ۸ شهریورماه به همت شرکت فولاد سنگان و در راستای ترویج آرمان های ملی و مذهبی و با هدف اعتلای فرهنگ شهادت، یادواره شهید محمدابراهیم زکی، گرامیداشت شهید همدانی و هفت شهید کارمند شهرستان خواف برگزار شد.

به گزارش رصد اقتصادی و  به نقل از روابط عمومی فولاد سنگان، دکتر امرایی، مدیرعامل شرکت فولادسنگان در این مراسم عنوان کرد: سرزمین ایران سراسر دلاوران و شرافتمندانی است که در ۸ سال دفاع مقدس و در ابتدای انقلاب شکوهمند اسلامی، جهت حفظ کیان و امنیت کشور در جبهه های حق علیه باطل حاضر شدند و با تقدیم جان، از تمامیت ارضی و آبروی مملکت حفاظت کردند.

وی افزود: شهیدانی چون سلیمانی، همدانی و مدافعان حرمی بودند و هستند که در صدها و هزاران کیلومتر دورتر ، جانشان را تقدیم اسلام و انقلاب کردند تا فتنه به ایران عزیز وارد نشود و امروز ما در محضر شهید محمد ابراهیم زکی هستیم که به‌عنوان شهید گمنام شهرستان خواف بود و به تازگی هویت این عزیز معین گردیده است.

مدیرعامل شرکت فولادسنگان در ادامه با اشاره به سخنان رهبر گفت: رهبر معظم انقلاب در جمع تولیدکنندگان فرمودند «شما افسران جنگ اقتصادی هستید و اقتصاد را نباید به تحریم وصل کنید و تلاش کنید تا توسعه اقتصادی رخ دهد و خدمات انجام شده توسط نظام را در راستای جهاد تبیین به مردم بازگو کنید.».

وی افزود: خوشبختانه در جنگ اقتصادی و به همت تلاشگران شرکت فولادسنگان، روز به روز رونق اقتصادی توسعه یافته و الحمدلله به لطف نظام و انقلاب، بیش از دو هزار نیروی مستقیم در شرکت فولادسنگان مشغول به‌کار هستند و این مهم فقط به برکت سرمایه گذاری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در این منطقه است.

امرایی در پایان خاطر نشان کرد: ان‌شالله همه ما سربازان قابلی در حوزه صنعت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید