طی عملکرد 5 ماهه امسال محقق شد:

رشد 36 درصدی فروش بیمه نامه در سبد بیمه «ما»

کدخبر : 38251

فروش بیمه نامه از سوی شرکت بیمه «ما» در پنج ماهه منتهی به پایان مرداد ماه امسال با 36 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال قبل، از 12 هزار و 730 میلیارد ریال عبور کرد.

بر اساس مستندات منتشر شده از سوی کدال، بیمه «ما»  طی پنج ماهه منتهی به 31 مرداد ماه امسال، مبلغ 12 هزار و 734 میلیارد ریال حق بیمه در رشته‌های مختلف بیمه ای تولید کرده که این رقم نسبت به دوره مشابه سال گذشته، 36 درصد رشد داشته است. فروش بیمه «ما» در 5 ماهه ابتدایی سال قبل، قریب به 9330 میلیارد ریال بود.

بر اساس مستندات سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران، طی پنج ماه گذشته، 28 درصد از حق بیمه تولید شده در بیمه «ما» توسط بیمه های آتش سوزی محقق شده که معادل  3570 میلیارد ریال است. این در حالی است که حق بیمه تولید شده در این رشته بیمه ای، از رشدی در  حدود 500 میلیارد ریال نسبت به مدت مشابه سال قبل، برخوردار شده است.

بیمه های عمر و سرمایه گذاری بیمه «ما» در دوره مذکور  با کسب 21 درصد از حق بیمه تولید شده، در رده دوم پرفروش ها قرار گرفته و این در حالی است که فروش این بیمه نامه با رشد 79 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته همراه شده است.

گفتنی است تا پایان  31 مردادماه امسال، رقمی بیش از 5776 میلیارد ریال خسارت به بیمه‌گذاران بیمه «ما» پرداخت شده است.در این دوره بیشترین سهم از مبلغ خسارت پرداختی مربوط به رشته بیمه های درمان بوده که با پرداخت خسارت 1857  میلیارد ریالی ، 32 درصد از مبلغ خسارات پرداختی در این دوره را به خود اختصاص داده است.

 

روابط عمومی بیمه «ما»

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید