مدیر روابط عمومی فرودگاه بین‌المللی پیام خبر داد؛

فروش بلیط پروازهای اربعین از فرودگاه بین المللی پیام از شنبه آغاز می شود

کدخبر : 38395

مدیر روابط عمومی فرودگاه بین‌المللی پیام از آغاز فروش بلیط های پرواز اربعین از روز شنبه دوزادهم شهریور ماه ساعت هشت صبح خبر داد و گفت: «در سال جاری برای اولین بار، پروازهای اربعین از کرج و فرودگاه پیام برقرار شده است و با توجه به همکاری هواپیمایی آتا، زائرین عتبات عالیات می‌توانند با مراجعه به سایتhttp://app.ataair.ir نسبت به تهیه بلیط خود اقدام کنند».

سید مهدی جعفری گفت: «قیمت بلیط مصوب رفت و برگشت ۶ میلیون تومان می باشد که فاز اول فروش بلیتها از فرودگاه بین‌المللی پیام، از سایت هواپیمایی آتا در دسترس می باشد.».

جعفری افزود: «کلیه مسافرین متقاضی سفر به عتبات عالیات از فرودگاه پیام می بایست در سامانه سماح سازمان حج و زیارت ثبت نام کرده باشند و پس از آن می توانند برای دریافت بلیط پروازهای اربعین فرودگاه بین‌المللی پیام از صبح روز شنبه دوزادهم شهریور ماه ساعت هشت صبح به سایت http://app.ataair.ir مراجعه نمایند».

وی در پایان خاطرنشان کرد: «در حال حاضر این ظرفیت اعلامی در فاز اول می باشد و پس از تکمیل آنها، ظرفیت فازهای بعدی برای فرودگاه بین‌المللی پیام جهت بهره مندی زائرین عتبات عالیات ایجاد خواهد شد».

 

روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید