فرودگاه پیام/

تاریخ پروازهای اربعین از فرودگاه پیام اعلام‌شد

کدخبر : 38413

بنا بر اعلام هواپیمایی آتا ۲۳و ۲۵و ۲۸و ۳۰شهریور تاریخ های اعلامی پرواز های اربعین از فرودگاه بین‌المللی پیام به نجف و بلعکس می باشد.

در سال جاری برای اولین بار، پروازهای اربعین از کرج و فرودگاه بین‌المللی پیام برقرار شده است و با توجه به همکاری هواپیمایی آتا، زائرین عتبات عالیات می‌توانند با مراجعه به سایتhttp://app.ataair.ir  از طریق لپ تاب یا pc  نسبت به تهیه بلیط خود در تاریخ های اعلام شده اقدام کنند.

 بنا بر این گزارش، «قیمت بلیط مصوب رفت و برگشت ۶ میلیون تومان می باشد که فاز اول فروش بلیط ها ازفرودگاه پیام، از سایت هواپیمایی آتا در دسترس می باشد.».

کلیه مسافرین متقاضی سفر به عتبات عالیات از فرودگاه بین‌المللی پیام می بایست در سامانه سماح سازمان حج و زیارت ثبت نام کرده باشند و پس از آن می توانند برای دریافت بلیط پروازهای اربعین فرودگاه بین‌المللی پیام از صبح روز شنبه دوزادهم شهریور ماه ساعت هشت صبح به سایت http://app.ataair.ir  از طریق لپ تاپ و یا pc مراجعه نمایند.

در حال حاضر این ظرفیت اعلامی در فاز اول می باشد و پس از تکمیل آنها، ظرفیت فازهای بعدی برای فرودگاه بین‌المللی پیام جهت بهره مندی زائرین عتبات عالیات ایجاد خواهد شد.

 

روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید