گروه خودروسازی سایپا/

تاکید مدیر عامل گروه سایپا بر تولید و‌ عرضه قطعات استاندارد و با کیفیت خودرو

کدخبر : 38481

مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا در بازدید از بیست و دومین نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد بر عرضه قطعات استاندارد، شناسنامه دار و با کیفیت خودرو در حوزه خدمات پس از فروش تاکید کرد.

محمد علی تیموری در بازدید از غرفه شرکت همراه خودرو سایپا در نمایشگاه مشهد گفت: در شرایطی که دولت تصمیم جدی گرفته است تا از ورود هرگونه کالای قاچاق جلوگیری شود باید به قدری قطعات تولید داخل استاندارد، شناسنامه دار و با کیفیت مناسب در شرکت های قطعه ساز سایپا و سایر شرکت های بخش خصوصی قطعه ساز مرتبط، تولید و عرضه شود که هیچ کمبودی را در بازار شاهد نباشیم.

او افزود: با برخورد قاطع دولت با کالاهای قاچاق و تقلبی، بازار تشنه قطعات اصلی و با کیفیت خواهد بود و شرکت های تامین کننده و خدمات پس از فروش باید عرضه کافی قطعات را به صورت جدی در دستور کار خود قرار دهند.

مدیر عامل و نائب رییس هیئت مدیره گروه سایپا مهم ترین وظیفه شرکت ها را دقت لازم و  فنی و تخصصی در تولیدات داخلی قطعه سازی خود دانست و افزود : تقویت و تنوع تولیدات، مهیا سازی زیرساخت ها در شرایط تحریمی و توجه به نیازهای کشور با ایجاد فرصت های جدید که رشد و تحول صنعت خودروسازی را به همراه بیاورد از مهم ترین برنامه ها و اولویت گروه سایپا می باشد.

تیموری تصریح کرد: عرضه قطعات خودرو به بازراهای داخلی و‌ صادرات آن به بازارهای هدف از برنامه های شرکت های قطعه ساز گروه خودروسازی سایپا است و در این راستا همسو با سیاست های وزارت صمت به تولید و پشتیبانی و عرضه قطعات شناسنامه دار و استاندارد در نمایندگی های فروش و تعمیرگاه های مجاز سایپا و بازارهای مختلف برنامه ریزی لازم را انجام و در حال اجرا هستیم.

 

سایپانیوز

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید