سازمان تأمین‌اجتماعی/

اعزام کاروان خادمین موکب شهدای سازمان تأمین‌اجتماعی در آستانه اربعین حسینی

کدخبر : 38820

مراسم بدرقه کاروان خادمین موکب شهدای سازمان تأمین‌اجتماعی با حضور معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استان‌های سازمان تأمین‌اجتماعی و جمعی از مدیران و کارکنان سازمان انجام شد و اعضای این کاروان با عبور از زیر کلام‌الله مجید و تبرک به کلام خداوند، عازم این سفر معنوی شدند.

معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استان‌های این سازمان در این مراسم با اشاره به عظمت اربعین حسینی(ع) و توفیق حضور در این مراسم گفت: سعادت و توفیق زیارت اربعین حسینی و خدمت به زوار امام حسین(ع) نصیب شما شده است و باید قدر آن را بدانید و برای امت اسلام و مردم عزیز کشورمان دعا کنید.

دکتر احمد اسفندیاری خدمت به زوار امام حسین(ع) را ارزشمند و دارای برکات و توفیقات فراوانی توصیف کرد و افزود: ستاد ویژه اربعین سازمان به دستور دکتر موسوی، مدیرعامل از اردیبهشت ماه تشکیل شد و پیرو ابلاغ ریاست‌جمهوری مبنی بر تسهیل‌گری دستگاه‌های اجرایی برای برگزاری باشکوه اربعین،سازمان برنامه‌های متعددی را تدوین کرد. از آن جایی که سازمان تأمین‌اجتماعی بیش از 53 درصد جمعیت کشور را تحت پوشش دارد و قطعاً جمعیت فراوانی از زوار از خانواده بزرگ سازمان هستند، سازمان تأمین‌اجتماعی سه موکب درمانی با امکانات و تجهیزات پزشکی و نیروی متخصص در مرزهای مهران، شلمچه و چزابه دایر کرد و در کربلای معلا نیز موکب درمانی این سازمان از چند روز آینده در خدمت عاشقان و زائران اباعبدالله‌الحسین(ع) است.

وی اظهار داشت: در ماه‌های گذشته برای حضور همکاران خادم در موکب سازمان، فراخوان دادیم و همکاران داوطلب فراوانی در این فراخوان ثبت‌نام کردند و در این جمعیت گروه‌های مختلفی از همکاران از سراسر کشور با تخصص‌های مختلف عازم کربلای حضور دارند.

 

روابط‌عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید