به‌منظور تسهیل فروش ارز اربعین؛

۱۰۶ واحد بانک تجارت آماده خدمت‌رسانی به زائران عتبات عالیات

کدخبر : 38824

بانک تجارت که در سال جاری به‌عنوان نخستین بانک کشور ارائه خدمات فروش ارز اربعین به زائرین عتبات عالیات را از روز یکشنبه ششم شهریور ماه در واحدهای ارزی منتخب سراسر کشور آغاز کرده است، به‌منظور تسهیل فروش ارز اربعین ساعت کاری و تعداد واحدهای فروش ارز را افزایش داد.

این بانک به منظور رفاه حال زائرین عتبات عالیات و تسهیل و تسریع در فروش ارز اربعین، تعداد شعب و واحدهای منتخب خود در تهران و سایر شهرستان‌ها را از ۵۶ به ۱۰۶ واحد افزایش داده و ساعت کاری این واحدها را افزایش داده است.

بر اساس این خبر، واحدهای ارزی، شعب ارزی ریالی و دوایر ارزی منتخب بانک تجارت از تاریخ شانزدهم تا بیست‌و‌چهارم شهریورماه از ساعت ۷:۳۰ تا ساعت ۱۸ و در روزهای جمعه مورخ هجدهم و بیست‌و‌پنجم شهریورماه از ساعت ۸ الی ۱۶ بدون وقفه و تعطیلی نسبت به فروش ارز به متقاضیان اقدام می‌کنند.

متقاضیان واجد شرایط می‌توانند برای خرید ارز اربعین با همراه داشتن اصل‌کارت ملی، دارا بودن کارت بانکی و شماره تلفن همراه به نام متقاضی و ارائه کد رهگیری سامانه سماح (سامانه ثبت‌نام زائر اربعین – کد ۱۰ رقمی) به نزدیک‌ترین واحد ارزی منتخب بانک تجارت در تهران و استان‌های مختلف کشور مراجعه کنند.

برای اطلاع از اسامی واحد‌های ارزی منتخب بانک تجارت اینجا را کلیک کنید.

 

روابط‌عمومی بانک تجارت

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید