مدیران خودرو/

حضور قدرتمند مدیران خودرو درنخستین نمایشگاه تحول صنعت خودرو

کدخبر : 38835

نخستین نمایشگاه تحول صنعت خودرو در روز سوم شهریور و با حضور بیش از 10 شرکت خودروساز و زنجیره تأمین آن‌ها و بیش از 100 شرکت قطعه سازی، دانش بنیان و کسب و کارهای نوپا در حوزه خودرو در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.

نخستین نمایشگاه تحول صنعت خودرو در روز سوم شهریور و با  با حضور بیش از 10 شرکت خودروساز و زنجیره تأمین آن‌ها و بیش از 100 شرکت قطعه سازی، دانش بنیان و کسب و کارهای نوپا در حوزه خودرو در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.

شرکت مدیران خودرو نیز با نمایش جدیدترین و پیشرفته‌ترین محصولات خود در قالب برند «ام وی ام» که شامل محصولات به­روز و جوان ­پسند و همچنین «فونیکس» به‌عنوان برند لوکس محصولات این شرکت می‌­شود در این نمایشگاه حضوری گسترده داشت.

همچنین در این نمایشگاه معاون وزیر صمت با حضور در غرفه مدیران خودرو از خودروی آریزو 5 برقی و خودروی تیگو 8 PHEV  بازدید نمود .

خودروی آریزو 5 برقی با تکیه بر تحول صنعت خودرو دارای 3 عدد باتری لیتیومی پرانرژی و با چگالی که با استفاده از فناوری مشابه باتری تسلا توسعه یافته و دارای ظرفیت 54.3 کیلووات ساعت و دمای عملیاتی گسترده از 20 - درجه تا 55 درجه است که نیازهای استفاده کاربران را بهتر برآورده می کند.

این خودرو بالاترین توانایی مقاومت را در میان خودروهای هم رده ی خود دارد، حداکثر مسافت قابل پیمایش با سرعت 60 کیلومتر بر ساعت 450 کیلومتر بوده و متوسط مسافت قابل پیمایش با سرعت های مختلف 401 کیلومتر می باشد.

این خودرو مجهز به سیستم شارژ ترکیبی ( CCS ) که مطابق با استانداردهای اروپایی تایید شده، طراحی شده است تا نیازهای کاربر برای فناوری پیشرفته تر را برآورده سازد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید