در چهارمین جشنواره ملی حاتم؛

تندیس حمایت از تولید ملی در دستان شرکت بیمه کوثر

کدخبر : 38860

شرکت بیمه کوثر تندیس و لوح چهارمین جشنواره ملی حاتم (حمایت از تولید ملی) را در بخش شفافیت مالی و برندینگ به خود اختصاص داد.

جشنواره حاتم با محوریت ارزیابی نقش، جایگاه و توانمندی‌های سازمان‌های ملی و بنگاه‌های اقتصادی ایرانی در افزایش تولید ناخالص داخلی در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

مسعود طاهری وسیه سری با اشاره به حضور حداکثری مسئولان و مدیران برگزیده صنعت و اقتصاد ایران از 31 استان کشور در این جشنوراه خاطرنشان کرد: این رویداد که با تمرکز بر بررسی توانمندی‌های بالقوه و بالفعل صنعت و اقتصاد کشور برگزار شد، از برگزیدگانی که در اجرای فعالیت‌های شاخص ملی، فعالیت‌های تحقیق و توسعه و نیز ایجاد ارزش افزوده از طریق تولید و ارائه خدمات نقش بسزایی داشتند تقدیر شد.

وی گفت: شرکت در محورهای «فعالیت‌های عام‌المنفعه و اقدامات هدفمند در حوزه مسئولیت اجتماعی»، «انجام طرح‌های توسعه‌ای در سازمان با رویکرد ایجاد اشتغال پایدار و کارآفرینی»، «رهبری بازار و پیشتازی در حوزه صنعتی تخصصی» و «ایجاد کسب‌و‌کار مبتنی بر مزیت رقابت خاص و کشف بازار منحصر به فرد» ارزیابی شد و توانست تندیس و لوح حمایت از تولید ملی را از این جشنواره دریافت کند.

 

روابط‌عمومی و اعلام معاون برنامه‌ریزی و نوآوری بیمه کوثر

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید