با حضور معاون وزیر صمت؛

شرکت تهیه و تولید مواد نسوز کشور با تسهیلات بانک صنعت و معدن افتتاح شد

کدخبر : 39080

طرح استخراج و دانه بندی منیزیت شرکت تهیه و تولید مواد نسوز کشور واقع در شهرستان تفتان که توسط بانک صنعت و معدن تامین مالی شده است، با حضور معاون وزیر صمت، معاون هماهنگی و امور اقتصادی استانداری استان سیستان و بلوچستان، رییس سازمان صمت این استان، مدیر بانک صنعت و معدن استان و سایر مقامات استانی افتتاح شد.

حسین شهرکی مدیر بانک صنعت و معدن این استان با اشاره به اهمیت حمایت از طرح های صنعتی و معدنی برای رشد و توسعه و محرومیت زدایی در استان اعلام داشت: این طرح که با تسهیلات سرمایه ثابت 250 میلیارد ریالی از محل منابع داخلی این بانک تأمین مالی شده، دارای محوطه تخلیه، دانه بندی و دپوی معدن می باشد و در زمینی به مساحت 23 هزار و 750 متر مربع احداث شده است.

وی افزود: سرمایه گذاری ثابت طرح یاد شده 600 میلیارد ریال است که با این حجم از سرمایه گذاری برای 35 نفر به صورت مستقیم و 200 نفر به صورت غیر مستقیم فرصت شغلی فراهم می کند.

گفتنی است، با افتتاح این طرح سالانه به میزان 60 هزار تن منیزیت دانه بندی شده (کانه آرایی شده) به ظرفیت تولیدی کشور جهت استفاده در کارخانجات تولید مواد نسوز و دیرگداز افزوده می شود.

 

روابط عمومی بانک صنعت و معدن

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید