با حکم مشاور رئیس جمهور؛

مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد ماکو منصوب شد

مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد ماکو منصوب شد
کدخبر : 40205

با حکم مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، «حسین گروسی» به عنوان مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد ماکو منصوب شد.

«سعید محمد» در این حکم آورده است؛

جناب آقای حسین گروسی

به استناد ماده (6) قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و تفویض اختیار ریاست محترم جمهوری و با توجه به تصویب نامه شماره 119539/ت60424ک مورخ 1401/07/09 کمیسیون موضوع اصل 138 قانون اساسی، نظر به سوابق و تجربیات ارزشمندتان به موجب این ابلاغ به عنوان «رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی ماکو» منصوب می شوید.

با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مبنی بر نامگذاری سال جاری به نام «تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین»؛ از جنابعالی انتظار می رود ضمن اهتمام در راستای رفع موانع تولید و پشتیبانی از صنایع به منظور گسترش و تسهیل تولید با بهره مندی از ظرفیت های استراتژیک آن منطقه در راستای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی، افزایش صادرات و سرمایه گذاری و همچنین انتقال فناوری های پیشرفته، ارائه خدمات و تسهیلات مناسب با هدف حمایت از تولید داخلی و حضور فعال در بازارهای منطقه ای و جهانی، با اتکال به ایزد متعال و تعامل و همکاری با سایر اعضای هیأت مدیره زمینه تحقق اهداف مورد نظر را در منطقه فراهم آورید.

توفیق روز افزونتان را در انجام وظایف محوله با رعایت مفاد «عهدنامه مدیران» در دولت مردمی از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

گفتنی است؛ «حسین گروسی»، فرزند و برادر شهید، از نیروی های انقلابی و باتجربه و از مدیران باسابقه دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور است.

اجرای طرح تحول منطقه آزاد ماکو که دارای دو محور اصلی «جذب ایرانیان خارج از کشور» و «تبدیل شدن منطقه به قطب چهارم دیتاسنتر کشور» است، توسط «سعید محمد» مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور به وی محول شده است.

پیش از وی، «محمدرضا عبدالرحیمی» به مدت سه سال مسئولیت مدیرعاملی سازمان منطقه آزاد ماکو را برعهده داشت.

 

اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید