بانک قرض‌الحسنه مهر ایران/

پرداخت وام ۲۰۰ میلیون تومانی فرزندآوری در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران

پرداخت وام ۲۰۰ میلیون تومانی فرزندآوری در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران
کدخبر : 40537

در اتفاقی جالب و نادر، یک خانواده قمی ۲ وام فرزندآوری ۱۰۰ میلیون تومانی دریافت کردند.

این بانک در راستای اجرای مسئولیت‌های اجتماعی و ماده (۱۰) «قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت» و همچنین اجرای جزء ۲ بند الف تبصره ۱۶ قانون بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور و سیاست‌های کلی جمعیت، ابلاغی مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)، نسبت به پرداخت وام قرض‌الحسنه فرزندآوری اقدام کرده است.

بر اساس قانون، برای فرزندانی که از سال ۱۴۰۰ به بعد به دنیا آمده‌اند، وام قرض‌الحسنه فرزندآوری، به ازای فرزند اول‌ ۲۰ میلیون تومان، فرزند دوم ۴۰ میلیون تومان، فرزند سوم ۶۰ میلیون تومان، فرزند چهارم ۸۰ میلیون تومان و به ازای فرزند پنجم به بعد ۱۰۰ میلیون تومان پرداخت می‌شود.

به‌تازگی یک خانواده قمی صاحب فرزندان ۲ قلو (فرزندان پنجم و ششم) خود شدند و توانستند ۲ وام ۱۰۰ میلیون تومانی به ازای هریک از فرزندان تازه متولد شده دریافت کنند.

وام فرزندآوری بدون الزام به سپرده‌گذاری و با ۶ ماه دوره تنفس برای شروع اقساط و با کارمزد سالانه حداکثر ۴ درصد پرداخت می‌شود. همچنین در مورد تولد فرزندان ۲قلو و بیشتر به ازای هر فرزند یک وام تعلق می‌گیرد و ترتیب تولد لحاظ می‌شود.

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران که یکی از مهمترین رویکردهای خود را اجرای فرامین مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)، سیاست‌های ابلاغی دولت و ایفای مسئولیت‌های اجتماعی می‌داند و یکی از پیشتازان پرداخت وام فرزندآوری است؛ به‌طوری که تا کنون ۱۷هزار و ۲۹۶ فقره وام فرزندآوری به ارزش ۶۷۲۱ میلیارد ریال پرداخت کرده است.

 

روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید