با حضور مدیر عامل بیمه ایران و 500 ورزشکار در ساری؛

چهاردهمین جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان بیمه ایران آغاز شد

چهاردهمین جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان بیمه ایران آغاز شد
کدخبر : 41442

چهاردهمین جشنواره فرهنگی ‌ورزشی کارکنان بیمه ایران یادواره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور و سخنرانی رییس هیات مدیره و مدیر عامل بیمه ایران در شهرستان ساری آغاز شد.

حسن شریفی با گرامیداشت یاد و خاطره همکاران درگذشته شرکت ‌بخصوص اسماعیل شمسی جامخانه مدیر کل فقید استان مازندران وخوش آمد گویی به همکاران  و ‌نمایندگان حاضر در این دوره از مسابقات، اضافه کرد: این جشنواره فرصت مناسبی برای تجدید دیدار و بازیابی ‌قوای جسمانی و توان معنوی همکاران شرکت است و پس از چند سالی که امکان برگزاری این جشنواره فراهم ‌نبود، امسال باشکوه بیشتری در حال برگزاری است.

وی افزود:در این دوره از رقابت‌ها، برای نخستین بار حضور ارزشمند نمایندگان شبکه فروش را شاهد هستیم که اتفاق مبارکی است. البته، امسال تمایل داشتم چند تیم از بیمه گذاران را هم برای حضور در جشنواره دعوت کنیم که این امر برای این دوره از مسابقات میسر ‌نشد‎ .‎

شریفی برگزاری جشنواره ورزشی را برای خدمت گذاری خوب و  تقویت روحیه جمعی مفید دانست و ‌گفت: باید سالم بود و ورزش بهترین مسیر برای تحقق همه خواسته‌های شرکت است فرصت خوبی ‌فراهم شده که بایسته های شرکت را مرور کنیم ، دوست دارم همگان بدانند که روزی نیست که دغدغه ‌های معیشت همکاران در هیات مدیره و برای اینجانب مطرح نباشد، و همواره از هر اقدامی که منفعتی برای همکاران داشته باشد استقبال می‌کنیم. ‎

گفتنی است، در این دوره از رقابت ها بیش از 500 ورزشکار در 6 رشته ورزشی فوتسال، والیبال، شنا، دو میدانی، شطرنج و تنیس روی میز حضور دارند.

 

روابط عمومی بیمه ایران

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید