مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم عنوان داشت؛

افزایش همکاری‌های منطقه آزاد قشم و بانک رفاه کارگران

افزایش همکاری‌های منطقه آزاد قشم و بانک رفاه کارگران
کدخبر : 41581

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از افزایش همکاری‌های این سازمان و بانک رفاه کارگران خبر داد.

افشار فتح‌الهی در دیدار با مدیرعامل بانک رفاه کارگران گفت: رسالت اصلی سازمان منطقه آزاد قشم، ایجاد توسعه و پیشرفت اقتصادی در جزیره است و حوزه گردشگری نیز از جمله ظرفیت ها و فرصت های مناسب رشد اقتصادی قشم است که برنامه های متنوعی برای آن در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: گردشگری یکی از مزیت‌های قطعی اقتصاد کشور است که سرمایه گذاری و توجه به آن می تواند نقش مهمی در اشتغال‌زایی و افزایش سطح رفاه شهروندان ایفا کند.

به گفته مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، گسترش همکاری‌ها با بانک رفاه کارگران موجب حمایت از کارآفرینان، تولیدکنندگان و صنعتگران جزیره خواهد شد و به توسعه همه جانبه کمک شایانی خواهد کرد.

در ادامه این جلسه مدیرعامل بانک رفاه کارگران ادامه داد: یکی از مهم ترین برنامه های این بانک، کمک به بخش های مختلف اقتصادی از جمله گردشگری است تا با شناسایی فرصت ها، تعامل با فعالان این حوزه و تأمین منابع لازم، زمینه و بستر توسعه روز افزون گردشگری را فراهم کند.

اسماعیل للـه گانی تصریح کرد: دنیای پر شتاب کنونی و استفاده از فناوری های نوین در حوزه گردشگری به ویژه در جزیره قشم،می تواند آثار مثبتی برای مردم منطقه به همراه داشته باشد و شرکت داده پردازی ایران که از شرکت های زیر مجموعه بانک است، آمادگی لازم برای تجهیز این جزیره به فناوری های روز را دارد.

وی افزود: تجهیز این جزیره به فناوری های نوین روز، تعامل و اطلاع رسانی گسترده و مناسب به گردشگران داخلی و خارجی را در پی خواهد داشت که این موضوع، موجب توسعه، رشد و بالندگی جزیره بیش از پیش می شود.

 

روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید