بانک ملی ایران/

کسب 11 عنوان برتر توسط روابط عمومی بانک ملی ایران

کسب 11 عنوان برتر توسط روابط عمومی بانک ملی ایران
کدخبر : 42765

روابط عمومی بانک ملی ایران در هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی در ١١ بخش موفق به کسب عنوان برتر و دیپلم افتخار(به عنوان بالاترین رتبه جشنواره)شد.

در این جشنواره که شرکت ها و موسسات مختلفی از شهرها و استان های مختلف کشور شرکت داشتند،روابط عمومی بانک ملی ایران موفق شد تا در رشته های کاریکاتور و کارتون(رتبه اول)،صفحه آرایی(رتبه اول)،کتاب(رتبه اول)،مالتی مدیا و چند رسانه ای(رتبه اول)،اپلیکیشن(رتبه اول)،وب سایت(رتبه اول)ادبیات و داستانسرایی(رتبه اول)،نحوه ارایه آثار(رتبه اول)،رسانه های اجتماعی(رتبه دوم)،مصاحبه(رتبه سوم) و اینفوگرافیک(رتبه سوم) را کسب کند.

این آثار برابر مقررات هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی از تولیدات سال 1400 تا کنون انتخاب شده و توسط هیات داوران جشنواره مورد ارزیابی قرار گرفتند.

بر این اساس فعالیت های انتشاراتی روابط عمومی بانک ملی ایران در حوزه نشر چاپی و الکترونیک در سال 1400 و 1401 مورد ارزیابی هیات داوران قرار گرفتند.

لازم به ذکر است جشنواره در سه بخش ملی، تهران و استانی برگزار شد و همه روابط عمومی ها در بخش های دولتی و خصوصی مجاز به شرکت در آن بودند.

برابر مقررات این جشنواره همه آثار تولیدی انتشاراتی روابط‌عمومی‌ها در قالب‌های چاپی و الکترونیکی در بخش‌های یازده‌گانه جشنواره مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفتند.

 

روابط عمومی بانک ملی ایران

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید