به مناسبت سالروز بیمه انجام شد؛

تقدیر از کارکنان واحد بیمه و بازنشستگی شرکت فولاد خوزستان

تقدیر از کارکنان واحد بیمه و بازنشستگی شرکت فولاد خوزستان
کدخبر : 44650

به مناسبت سالروز بیمه و با حضور دکتر علیرضا مخبر دزفولی قائم مقام مدیرعامل فولاد خوزستان در امور ستادی و مسئولیت‌های اجتماعی، رحیم امید بخش مدیر امور اداری، کاوه طالبی مدیر خدمات و امور اجتماعی و محمد جامعی سرپرست مدیریت روابط عمومی در مراسمی از زحمات کارکنان این بخش تقدیر شد.

دکتر علیرضا مخبر دزفولی قائم مقام مدیرعامل فولاد خوزستان در امور ستادی و مسئولیت‌های اجتماعی در سخنان کوتاهی با تشکر از کارکنان واحد بیمه و بازنشستگی گفت: رفتار همراه با آرامش،احترام و تکریم، کار ارزشمند شما در حوزه پیشگیری و درمان و بیمه گری را کامل می کند و همه ما اینجا هستیم تا از این تعامل سازنده و خشنودی آفرین قدردانی کنیم.   

رحیم امید بخش مدیر امور اداری هم در این نشست صمیمانه گفت: از سال گذشته تا کنون، با حمایت‌های مدیرعامل و قائم مقام مدیرعامل در امور ستادی و مسئولیت های اجتماعی شرکت، اتفاقات خوبی در زمینه بیمه برای کارکنان رخ داده است.

سید احسان‌اله سالاری رئیس بیمه و بازنشستگی گفت: در سال گذشته تاکنون برای رفاه حال کارکنان ۱۰ فرآیند همچون: کاهش مدت زمان پرداخت ها و کاهش مدت زمان بازنشستگی از ۴ ماه به ۲۵ روز، برای پرداخت مستمری پس از بازنشستگی صورت پذیرفته است.

گفتنی است، مراسم یاد شده روز یکشنبه ۱۳ آذرماه ۱۴۰۱ در واحد بیمه و بازنشستگی برگزار شد.

 

روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید