علیرضا بی نیاز:

کیشوندان باید همانند سرزمین اصلی از سرانه های فرهنگی برخوردار باشند

کیشوندان باید همانند سرزمین اصلی از سرانه های فرهنگی برخوردار باشند
کدخبر : 44776

امام جمعه کیش با بیان این که جزیره کیش به عنوان منطقه گردشگری در سطح کشور نقش آفرینی می کند، گفت: باید مطالعات راهبردی در حوزه فرهنگی در دستور کار قرار گیرد.

حجت الاسلام و المسلمین علیرضا بی نیاز در نشستی با فعالان حوزه فرهنگی جزیره کیش که با حضور مشاور رئیس جمهور و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش روز سه شنبه 15 آذر در سالن رازی مرکز همایش های بین المللی برگزار شد، بر لزوم اهمیت مطالعات راهبردی در حوزه فعالیت های فرهنگی این منطقه تاکید کرد.

امام جمعه کیش، اظهار داشت: مطالعات راهبری برای کار فرهنگی متناسب با این منطقه، نیازمند برنامه ریزی بودجه و حمایت در حوزه فرهنگی به ویژه فرهنگ دینی و ارزشی است.

علیرضا بی نیاز خاطر نشان کرد: تمرکز، هماهنگی و همکاری لازم در حوزه برنامه ریزی و مدیریت فرهنگی یکی از اقدامات مهم در حوزه مسئولیت های فرهنگی جزیره کیش است که باید در این زمینه پاسخگو باشیم

 امام جمعه کیش حل مشکلات معیشتی و اقتصاد را یکی از اولویت های مهم برای انجام کارهای فرهنگی عنوان کرد و بیان داشت: در حوزه های اجتماعی و فرهنگی سرانه های کشوری در نظر گرفته نشده و سازمان منطقه آزاد کیش نیز از بودجه لازم برخوردار نیست.

علیرضا بی نیاز تاکید کرد: کیشوندان شهروند نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و باید همانند سرزمین اصلی از سرانه های فرهنگی برخوردار باشند، اظهار داشت: شفافیت بودجه مسئولیت های اجتماعی و حل مشکل کمبود فضاهای آموزشی و حل مشکل معیشت فرهنگیان، لازمه تحقق یک کیش ایده آل است.

وی در پایان اظهار داشت: در جزیره کیش با برنامه ریزی می توانیم کارهای فاخر ملی و بین المللی انجام دهیم و برای اجرا از ظرفیت های بومی این منطقه استفاده کنیم.

 

روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید