گروه بهمن/

دیگنیتی پرایم در بورس کالا عرضه می‌شود

دیگنیتی پرایم در بورس کالا عرضه می‌شود
کدخبر : 44793

گروه بهمن می‌خواهد برای دومین مرتبه دیگنیتی پرایم را در بورس کالا به فروش برساند. این خودروی SUV در تاریخ ۲۲ آذر با قیمت پایه ۸میلیارد و ۲۱۵ میلیون ریال در بورس کالا عرضه می‌شود. در این طرح چهار نوع دیگنیتی پرایم سفید با تریم قرمز و مشکی و همینطور دیگنیتی پرایم مشکی با تریم قرمز و مشکی عرضه می‌شود.

بر اساس ضوابط حاکم بر این روش فروش، هر کدملی اجازه ثبت سفارش برای یکی از کدهای فروش و فقط برای یک دستگاه خودرو را دارد و در صورت خرید خودرو، سند و شماره گذاری آن تنها به نام شخص صاحب کد بورسی خواهد بود.

پیش پرداخت این روش فروش، ۳۰درصد قیمت پایه و هزینه‌های جانبی آن مانند مالیات بر ارزش افزوده بر اساس قیمت نهایی فروش محاسبه می‌شود و قیمت نهایی در بورس کالا بدون احتساب هزینه مالیات، عوارض و شماره گذاری، بیمه، خدمات پست و نظایر آن است.

خریداران خودرو دیگنیتی از بورس کالا ملزم به واریز وجه هزینه‌های ذیل هم‌زمان با تسویه اصل مبلغ به شماره حساب اعلامی می‌باشند که شامل: هزینه 9 درصد مالیات ارزش افزوده بر مبنای قیمت نهایی فروش به‌علاوه سایر هزینه‌ها، جمعاً به مبلغ ۳۹۴۴۱۹۰۲۷ ریال به شرح زیر است: مبلغ ۳۵۳۵۰۰۰۰۰ ریال شامل: (هزینه مالیات و عوارض شماره‌گذاری) هزینه هوشمندسازی کارت خودرو ۴۳۵۰۰۰ ریال، هزینه خدمات پست ۵۰۰۰۰ ریال، هزینه تولید پلاک و شماره‌گذاری ۲۸۰۰۰۰۰ ریال و بیمه شخص ثالث۳۷۱۸۴۰۲۷ ریال.

خریداران برای انجام این معامله باید دارای کد بورسی داشته باشند که دریافت کد بورسی منوط به انجام مراحل قانونی آن در سامانه سجام و کارگزاری‌های مجاز است.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید