همراه اول/

مکالمه نامحدود، هدیه همراه اول برای جمعه ۱۸ آذر

مکالمه نامحدود، هدیه همراه اول برای جمعه ۱۸ آذر
کدخبر : 44843

اپراتور اول بسته هدیه مکالمه نامحدود در روز جمعه ۱۸ آذر را برای دلجویی از مشترکانی که به اشتباه پیام سامانه هشدار سریع بلایای طبیعی را دریافت کرده بودند، ارائه کرد.

همراه اول به منظور دلجویی از مشترکین بابت ارسال هشدار خطای زلزله در روز چهارشنبه (۱۶ آذر ۱۴۰۱) برای تعدادی از مشترکان، بسته هدیه «مکالمه نامحدود درون شبکه همراه اول» را برای تمامی مشترکان در روز جمعه اختصاص داد.

بر این اساس تمامی مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول می توانند در روز جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ با شماره گیری کددستوری «ستاره ۱۰۰۰ ستاره ۵ مربع» نسبت به فعالسازی بسته هدیه مذکور اقدام کنند.

اعتبار این بسته از بامداد تا شامگاه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ است.

گفتنی است سامانه هشدار سریع بلایای طبیعی، توسط مرکز تحقیق و توسعه همراه اول در حال توسعه است که تفاوت عمده آن با پیامک معمولی، سرعت و اولویت هشدار است که می تواند باعث کاهش آسیب های جانی و مالی هموطنان در زمان وقوع بلایایی طبیعی شود.

اتفاقی که در روز چهارشنبه رخ داد، در ارتباط با ارزیابی صحت عملکرد سامانه مذکور از طریق ارسال هشدار برای تعدادی از اعضای تیم در محدوده جغرافیای خاص بود که به اشتباه، هشدار موردنظر برای قریب به دو درصد از مشترکان نیز ارسال شد.

 

اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید