در نوزدهمین دوره جشنواره برترین‌های روابط عمومی ایران:

«صندوق توسعه ملی»، جایزه روابط عمومی برتر در بخش «اطلاع رسانی» را از آن خود کرد

کدخبر : 45122

صندوق توسعه ملی، در نوزدهمین دوره جشنواره برترین‌های روابط عمومی ایران، روابط عمومی برتر در بخش "اطلاع رسانی" شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی صندوق توسعه ملی، «نوزدهمین دوره جشنواره برترین‌های روابط عمومی ایران» و «هجدهمین سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی» با حضور تعدادی از اندیشمندان، اساتید و مدیران و کارشناسان روابط عمومی کشور، در مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.

این گزارش می افزاید؛ بر اساس رأی هیأت داوران نوزدهمین دوره جشنواره برترین‌های روابط عمومی ایران(سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی) روابط عمومی صندوق توسعه ملی به دلیل رعایت استانداردهای حرفه‌ای (علمی – صنفی) و مدیریت راهبرد روابط عمومی، خلاقیت در کار و داشتن کیفیت و کمیت مناسب فعالیت‌ها در بخش "اطلاع رسانی"، لوح و تندیس "روابط عمومی برتر" را از آن خود کرد.

در آیین اختتامیه نوزدهمین جشنواره برترین‌های روابط عمومی که با حضور مدیران روابط عمومی‌های دستگاه‌های مختلف کشور برگزار شد؛ علی سلاجقه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست،  اتسوکو سوگی‌هارا، رئیس انجمن بین المللی روابط عمومی (IPRA)به همراه فیلیپ شپرد دبیر کل(IPRA) به سخنرانی و ارائه دیدگاه‌های خود پرداختند.

نوزدهمین دوره جشنواره برترین‌های روابط عمومی ایران و نیز هجدهمین دوره سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی، که از روز یکشنبه 20 آذرماه آغاز شده بود، روز گذشته با معرفی برترین‌های روابط عمومی ایران به کار خود پایان داد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید