همزمان با شب‌های نخستین فصل زمستان/

میهمانی گروه‌های جهادی

کدخبر : 45621

در شب پایانیِ فصل پائیز هزار رنگ و در اولین شب زمستان، نیازمندانِ آبرومند، میهمان گروه‌های جهادی شدند.

همزمان با شب‌های نخستین فصل زیبای زمستان، در دو شبانه‌روزِ کاری، نیازمندانِ آبرومند قمی، میهمان بسته‌های فرهنگی- معیشتیِ گروه‌های جهادی شدند.

حجت‌الاسلام احمد قادری مدیر گروه جهادی و خیریه شهید محمدرضا شفیعی با اعلام خبر گفت: در آخرین ساعات فصل خزان و در اولین روز فصل زمستان، به همّت دو گروه جهادی شهید محمد رضا شفیعی و گروه تبلیغی جهادی رشد، طرح "یلدای فاطمی" با شعار "ما هم سهیم لبخند نیازمندانیم" اجرا شد.

وی افزود: در این طرح، که در ایام شهادت حضرت زهرای مرضیه انجام گرفت، ده‌ها بسته‌ی فرهنگی - معیشتی شامل: پرچم عزای فاطمیه، کتاب داستان و نقاشی با موضوع حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله‌علیها، انار و مرغ، به خانواده‌های نیازمندِ تحت پوششِ این دو گروه جهادی، قرار گرفت.

مدیر گروه جهادی و خیریه شهید محمدرضا شفیعی با بیان اینکه حمایت و رسیدگی به محرومان و نیازمندان را از جمله وظایف اصلی خود می‌دانیم، گفت: نگاه ما در شیوه‌ی حمایت، خصوصا در مناسبت‌های خاص همچون: شب یلدا، نیمه شعبان، عید نوروز، ماه مبارک رمضان، ابتدای شروع سال تحصیلی و ...، خوشحال کردن خانواده‌ها و خصوصا فرزندانِ عزیز آنان است تا بتوانیم گلِ لبخندی را بر لبان آنان بکاریم.

حجت‌الاسلام قادری در پایان، ضمن تشکر از همکاری خوب حجت الاسلام حسنعلی خوئینی مدیر گروه جهادی تبلیغی رشد، افزود: طرح یلدای فاطمی، اولین اقدام مشترک این دو گروه جهادی بود و امیدواریم که ضمن تعامل بیشتر با سایر گروه‌های جهادی، بتوانیم قدم‌های بلندتر و موثّرتر در راه خدمت به مردم عزیز ایران، برداریم.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید