مهندس سلطانی درمراسم سومین سالگرد سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی:

شکوفایی اقتصادی با گره خوردن تقوا به اقتصادصورت می گیرد

شکوفایی اقتصادی با گره خوردن تقوا به اقتصادصورت می گیرد
کدخبر : 46207

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران یکی از مباحث مهم در این شرایط را توجه به مسایل اقتصادی عنوان کرد و مولفه های آن را مورد برسی قرار داد و گفت : صحنه اقتصادی ، صحنه جنگ است اگر تقوا به اقتصاد گره بخورد ، این صحنه می تواند خوب مدیریت شودو موفقیت های خوبی حاصل شود .

مهندس سلطانی مدیر عامل این شرکت درمراسم سومین سالگرد سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی که در کرمان برگزارشد با اشاره به بررسی رهیا فت اقتصادی درمکتب حاج قاسم سلیمانی به تشریح الگویی برای اقتباس از این مکتب در اقتصاد مقاومتی پرداخت و گفت : در این الگو ابعاد زیبای شناسی ، بینش و بصیرت ، آمارمان ماموریت ، خط مشی ، راهبرد ، اهداف و رفتار مورد بررسی قرار می گیرد .

وی هماهنگ سازی به موقع اهداف با شرایط متلاطم محیطی و همخوانی اهداف با راهبردها و خط مشی در راستای آرامانها را از ابعاد هدف در الگوی مکتب حاج قاسم عنوان کرد و گفت : فریب دشمنی ، استفاده از ظرفیت های محلی و بومی ، محدود کردن جبهه ها ی رویایی برای تمرکز توان و شبکه سازی از ابعاد راهبردی در این مکتب است .

مهندس سلطانی پیشگامی در خطوط خطر ، ساده زیستی ، جهاد ، نظم و ایثار ، حضور در میدان را از ابعاد رفتار در الگوی مکتب حاج قاسم برشمرد و اظهار داشت : جوان گرایی ، مساوات با همه مردم از هر دین و نژاد ، بهره گیری زیبایی شناسه از بصیر تها و سرمایه ها را نیز از ابعاد خط مشی در این مکتب نام برد .

وی با اشاره به برخی از ویژگی های شخصیتی شهید حاج قاسم سلیمانی گفت : تفکر راهبردی و ابتکار ، درک عمیق از دنیا و آخرت ، سادگی و مردمی بودن ، سرعت عمل ، کاریزما ، ولایت مداری و انقلاب گری ، سخت کوشی ، نظم و انضباط و دقت ، اخلاص ، شهادت طلبی تمسک به اهل بیت علیهم السلام ، معنویت از جمله ویژگی های این شهید بزرگوار بود .

وی با بیان اینکه حاج قاسم سلیمانی از شرکت مخابرات ایران به عنوان یکی از دستگاه های ایثارگر و شاخص در کشور یاد کرد گفت : این یک افتخار است از تمامی مدیران و همکارانم در این شرکت می خواهم مراقب باشید تا بتوانیم در این شرکت مکتبی پایداربا شاخص های موفق ایجاد کنیم .

وی با تاکید بر اینکه حاج قاسم سلیمانی برای امنیت کشور تلاش های زیادی کرده است گفت : خون شهیدان نظام را بیمه کرده تا دشمنان نتوانند به اهداف شوم خود دست یابند .

 همچنین در این مراسم ازخانواده های شهید امنیت سید حمید رضا هاشمی و شهید عباس زاده بعنوان شهدای مخابرات و مدافع حرم، تجلیل شد.

مدیر مخابرات منطقه کرمان در این جلسه نیز گزارشی از اقدامات صورت گرفته در چند ماه اخیر جهت هرچه باشکوه برگزار شدن این مراسم ارائه داد . مهندس آذری نصرآباد در خصوص این اقدامات اظهار داشت : اجرای فیبر نوری در گلزار شهدای بین المللی کرمان جهت بهره برداری سازمانها ، نهادها و خصوصا صدا وسیما، تقویت پوشش شبکه همراه در نقاط مختلف ،تقویت و بالا بردن ظرفیت‌ شبکه موبایل در بیت الزهرا و مصلی کرمان.همچنین مدیر مخابرات منطقه کرمان در خصوص برنامه های هفته مقاومت توضیحاتی ارائه داد.

در ادامه مراسم مدیر عامل شرکت مخابرات ایران با حضور در گلزار شهدای بین المللی کرمان (جهانشهر مقاومت) با شهدای مخابرات منطقه کرمان و شهید سرافراز اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی تجدید میثاق و با فاتحه و نثار شاخه گل یاد وخاطره شهیدان والامقام را گرامی داشت.

 

اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید