ایدرو/

 هجدهمین کنفرانس بین المللی توسعه منابع انسانی ۲۷ دی ماه جاری برگزار می شود

 هجدهمین کنفرانس بین المللی توسعه منابع انسانی ۲۷ دی ماه  جاری برگزار می شود
کدخبر : 46401

سازمان مدیریت صنعتی با حمایت سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و همکاری انجمن مدیریت منابع انسانی ایران هجدهمین کنفرانس بین المللی توسعه منابع انسانی را در۲۷ و ۲۸ دی ماه برگزار می‌کند.

نقش اکوسیستم منابع انسانی درارتقا امید، باور و اعتماد، موضوع اصلی این کنفرانس است.

این کنفرانس به مسایل و چالش های توسعه منابع انسانی در بنگاه های کسب و کار اعم از شرکت های بزرگ و شرکت های کوچک و متوسط می پردازد و تاکید ویژه ای بر نوآوری، ابتکار، بازنگری، ارزیابی و تبادل تجربه های داخلی و بین المللی در زمینه توسعه منابع انسانی دارد.

از  دیگر محورهای این کنفرانس می توان به مدیریت منابع انسانی در سازمان های پلتفرمی و شرکت های کوچک و متوسط ، تحول دیجیتال و تاثیرات آن بر حوزه منابع انسانی و پایداری کسب و کار ، نقش منابع انسانی در نگهداشت استعدادها و کاهش مهاجرت های پنهان و آشکارو نسل های نوظهور، سازمان های نوپدید اشاره کرد.

منابع انسانی هوشمند، تحلیل گری داده ها و نقش آن در پیشبرد اهداف کسب و کار؛ سیاستگذاری در مدیریت عملکرد و جبران خدمات؛ برنامه ریزی توسعه فردی و استفاده از ابزارهای نوین کوچینگ، منتورینگ و مربیگری و نقش تکنولوژی در بهبود فرآیندهای منابع انسانی از دیگر موضوعات محوری هجدهمین کنفرانس بین المللی توسعه منابع انسانی است.

علاوه بر سخنرانی و پنل‌های گفت وگو چندین کارگاه تخصصی نیز درباره نقش اکوسیستم منابع انسانی درارتقا امید، باور و اعتماد برگزار می شود.

 

ایدرونیوز

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید