سمات/

پرداخت سود سنواتی با سجام از ۵۴۰۰ میلیارد تومان عبور کرد

پرداخت سود سنواتی با سجام از ۵۴۰۰ میلیارد تومان عبور کرد
کدخبر : 46702

شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه اعلام کرد: پرداخت سود سنواتی از ابتدای سال جاری تا نیمه اول دی ماه از طریق سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) از ۵۴۰۰ میلیارد تومان عبور کرد.

اطلاعات منتشر شده در خصوص جزییات واریز مطالبات سنواتی سهامداران نشان می دهد که تا نیمه اول دی ماه، 272 ناشر، سود سنواتی 30 میلیون و 643 هزار و 287 سهامدار که شامل 5 هزار و 449 میلیارد و 587 میلیون و 462 هزار تومان می شود را از طریق سامانه سجام واریز کرده اند.

پرداخت 54 هزار میلیارد تومان سود جاری 400 ناشر

از سویی دیگر، از ابتدای امسال تا نیمه دی ماه 400 ناشر، سود جاری 52 میلیون و 473 هزار و 909 سهامدار را که شامل 54 هزار و 631 میلیارد و 375 میلیون و 789 هزار و 666 تومان می شود را با استفاده از سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) پرداخت کرده اند.

سامانه سجام چیست ؟

 لازم به ذکر است، سجام یک سامانه زیر ساختی برای شناسایی مشتریان جهت ورود به باشگاه بزرگ بازار سرمایه ایران است که تمام فعالان این بازار اعم از سرمایه‌گذاران، مشتریان و مدیران نهادها در این سامانه، فقط یک بار برای همیشه اطلاعات خود را در آن ثبت خواهند کرد و پس از احراز هویت حضوری و غیر حضوری قادر به دریافت خدمات مبتنی بر داده های تایید شده خواهند بود.

بر اساس این گزارش، از طریق این سامانه اطلاعات هویتی، شماره حساب، شماره موبایل، آدرس الکترونیکی و اقامت دایمی فرد ثبت می‌شود و از آن به بعد هیچ نهاد مالی نیازی به دریافت مجدد اطلاعات آن سهامدار را ندارد.

سهامداران می‌توانند با مراجعه به سایت www.sejam.ir ثبت نام و احراز هویت سجام را به صورت الکترونیکی انجام دهند.

 

روابط عمومی سمات

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید