بانک ملی ایران/

رویداد نوآوری باز گروه توسعه ملی برگزار می شود

رویداد نوآوری باز گروه توسعه ملی برگزار می شود
کدخبر : 46830

رویداد نوآوری باز گروه توسعه ملی 20 تا 22 دی ماه با حضور شرکت‎ های دانش بنیان، استارت آپ ها، اتحادیه ‎های صنعتی، مخترعان، پژوهشگران و صاحبان فکر و ایده در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.

گروه توسعه ملی در راستای توسعه تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین، حمایت از تجاری سازی اختراعات، نوآوری ها و طرح های صنعتی را در دستور کار خود قرار داده و به منظور استفاده حداکثری از ظرفیت های دانشی نوآور و فنی کشور نسبت به راه اندازی پلتفرم نوآوری باز با معرفی چالش های فناورانه در دسته های تجهیزات اتوماسیون، تعمیرات و نگهداری، انرژی آب و محیط زیست، محصولات و فرآیندهای تولید صنایع سیمانی و معدنی، محصولات و فرآیندهای تولید صنایع شیمیایی و محصولات و فرآیندهای تولید صنایع غذایی اقدام کرده است.

رویداد نوآوری باز، به منظور همرسانی شرکت های تابعه گروه توسعه ملی و تیم های فناور و نوآور که می توانند درخصوص رفع چالش های مزبور راهکار ارائه کنند، برگزار می شود.

لازم به ذکر است، گروه توسعه ملی بودجه ای تا یک هزار میلیارد ریال برای سرمایه گذاری خطرپذیر در طرح های منتخب در نظر گرفته و در قالب های دریافت حق امتیاز، خرید مالکیت فکری، تملک سهام شرکت های مشارکت کننده در طرح، ایجاد شرکت جدید و سرمایه گذاری مشترک، تضمین خریداری محصول به تعداد مشخص و تضمین فنی محصول تولیدی آماده همکاری است.

با توجه به نیاز جامعه صنعتی به حل چالش ها و همچنین نیاز جامعه نوآوران و نخبگان صنعتی به حمایت، این مسیر دو طرفه می تواند فتح بابی برای خلق فرصت های نوآوری در صنعت باشد.

 

روابط عمومی بانک ملی ایران

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید